Sevgilinizle dışarı çıkınca ne yapıyorsunuz?

sevgilinizle dışarı çıkınca ne yapıyorsunuz nasl vakit geçiriyorsunuzzzz

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şu tavla oynayanların hastasıyım. Sevgiliyken tavla oynayanlar evlenince can sıkıntısından dizilere sararlar akşamları gibi geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• deniz kenarına gidiyoruz, yürüyüş yapıyoruz, ormana koruya falan gidiyoruz, ağaçları çok seviyoruz. balık yemeye gidiyoruz bazen. maç izlemeye gidiyoruz. bazen de sadece arabayla gezip dolaşıyoruz, hayat geçip gidiyo böylece.

0|0
    0|0
  • gez toz yemek ye sinema bazen. sonra bişeyler içmek için güzel bi yerlere gideriz. sonraaa alışveris tabi en çok zaman geçirdiğimiz. :D avmleri sevmiyoz ama avmdende çıkmıyoz :D

0|0
    0|0
  • Eskiden vardı,dışarı çıkınca anca 50 60 lira giriyordu o kadar

0|0
    0|0
  • Simit neyim yiyok çay içiyok :D

0|0
    0|0
  • ne zaman tenha yer buldummu yapışıyorum sonra bakıyorum ki yürümekte zorluk çekiyor:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zya cafeye gidip sohbet edip tavla falan atıyoruz ya canlı müziğe gidip alkolle canlı müzil izliyoruz arada sinemaya blwlinge kalabalıksak paintball a gıdıoruz dğişiyi zaman ve imkanlara göre

0|0
    0|0
  • sevgilimmmmmmmmmmmmmmmm yok :)

0|0
    0|0
  • Öyle böyle bilmiom ya geçiyor işte.

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkmıyoruz.

0|0
    0|0
    • bizde çkmıyoruz. o yüzden sordum insanlar ne yapıyorrrr dye. bugün sinemaya gittik insan içine karıştım ilk defa resmen korktum falan en önemlisi güneşi gördüm :D

Yükleniyor...