Hepsini bir arada yapabilir miyim?

Üç senedir evde yatmaktayım bildiğiniz evdeydim yani gece uyumaz gündüz uyurdum falan şimdi işkurun muhasebe elemanı kursuna yazılıp haftada altı gün ona gitmeyi düşünüyorum bunun yanında gitar ve solfej dersi alıp müzik öğretmenliği için hazırlanmayı istiyorum başarabilir miyim sizce çünkü haftanın altı günü 8-17 arası kursta olacağım pazar günü olur gitar ve solfej dersi ancak kurstan gelip uyuduktan sonrada sınava çalışmayı düşünüyorum çok mu ağır olur?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• ağır olur ama azmin elinden hiç bişey kurtulmaz. sanırım lise mezunu 20 yaşında mesleği olmayan birisi olabilirsin. ve mutlaka çalış başar. kendi ayakların üzerinde dur. dayanamadığın yerde birini bırakırsın. ama sadece soru sormak için değilse kararını ve devamını haber vermeni beklerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence gayet yapılır. hiçte zor olmaz gerçekten istediğin ve severek yapacağın şeylerse...

1|0
    0|0
  • ilk zamanlar biraz zor olur ama zamanla alışırsın yalnız sınava calısamassın gibi geldi bana bu yorucu tempoda biraz zor olur

0|0
    1|0
    • Yanlışlıkla eksi verdim pardon.Gelip yemek yedikten sonra uyumayı düşünüyorum 23e Kadar uyanırım sonrada sınava çalışırım dört beş saat olmaz mı?

• zor olur biraz cok uykusuz kalırsın her ne kadar gündüz uykusuna da yatsan insan vucudu gece uykusunu arıyor bir yerde

• Yok ben aramam ya

Kızlar Ne Diyor 3

• sınava hazırlanmak için pek vaktin kalmaz sanki ama yaparsın bence bi müddet sonra zaten vücut alışıyor o tempoya

1|0
    0|0
  • İstedikten sonra başarırsın.

1|0
    0|0
  • biraz ağır olur evet , programlı olursan mümkün...

1|0
    0|0
Yükleniyor...