Hesabınızla ilgili sorun yaşadınız mı?

Benim gerçek hesabım LordofBlack idi...Hatırlayanlar vardır belki.

Hesabım için kullandığım msn adresini değiştirdim ve nasıl olduysa artık hesabıma giremiyorum.Site yöneticilerinden hesabımı kapatmalarını istedim.

Artık hesabım bu.Hatırlayanlar için belirtmek istedim.

Bu arada,biraz ''ukala'' olduğumu düşünen bazı şahsiyetler,haksız çıktıkları tartışmalarda haklı gözükmek ve benim buna yorum yapamadığımın zannedilmesi amacıyla engellemişlerdi.

Şunu söylemek istiyorum,

Evet!

Ben ukalayım.

Ve, ben, asla doğru bildiğim şeyi savunmaktan geri kalmam, kalamam.

Bu amaçla ''gerçekleracıdır'' hesabını sadece engellendiğim durumlarda kullanıyorum.Altına da asıl kullandığım hesap adım olan ''LordOfBlack'' yazıyorum.

Engellendiğim durumlar demişken...

Tartışmayı başlatan taraf ben olmam.

Sadece ''Gelişine koyarım.''

Bilgilendirmek istedim...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• rşk ederiz çok bilgilendik yen hesap alırken xperlerinide rica etseydin :)

1|0
    0|0
    • Malesef olmuyormuş.

• hehehe derinlerde gezer benim nickimin anlamı anlayana artık karanlıklrın lordu şok memnun oldum bu arada sizi tanıdığıma eski halniz bilmezdim bu halinizi tanıdım :)

• Hababam sınıfında bir matkap vardı ama...Kardeşim izlerdi ordan biliyoruz.

Tanınmak için açmadım bu başlığı, hesabımı değiştirmek zorunda kaldım,fake diyenler çıkarsa falan,baştan belirtelim dedik.

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni hatırlıyorum ama bir sorunum olmamıştı, hesabınada çok üzüldüm daha önce hiç sorun yaşamadım ama umarım başıma gelmez böyle birşey

1|0
    0|0
    • Ben de seninle sorun yaşadığımızı hatırlamıyorum.

Umarım senin de başına gelmez...

Level 1 den devam etmek zorunda kaldım.

Sıkıcı bir durum gerçekten.

• Seni anlayabiliyorum gercekten çok kötü bir durum :( yönetime mesaj attın mı hesabına giremediğini şifreyi yazınca mı kabul etmiyor açılmıyor?

• Yönetime 5 tane mesaj attım.

Bu konuda bir şey yapılamayacağını söylüyorlar.Şifremi ve msn adresimi kabul etmiyor.

Ben sadece msn adresini değiştirmiştim üstelik.Yine de eski ve yeni msn adresimi de denedim.Olmuyor hiç bir şekilde.

Hesabımı kapatmamışlardı ama,Google'a yazınca çıkıyordu.Kapatmalarını istedim en son ne yaptılar bilmiyorum.

Yükleniyor...