Beşiktaşın yeni transferi Andreas Beck hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben çok iyi bir oyuncu ve beşiktaş için çok yerinde bir transfer olduğunu düşünüyorum.

• İyi
    29% (2)54% (13)48% (15)Oy Ver
  • Ortalama
    71% (5)38% (9)45% (14)Oy Ver
  • Kötü
    0% (0)8% (2)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 15

• Yer tutması çok iyi, yorulmuyor, oyundna düşmedi şimdiye kadarki maçlarında. Böyle oynarsa ligin en çok top kapan beki olur.

Hücumda ileriye çıkıp kanadına yardım etse de ortaları iyi bir arkadaş değil.

Bugün Fener'e 3. golü atan Linnes'i yönetim geçen sene becerip alabilseydi iyi olurdu ama Beck de gayet iyi.

0|0
    0|0
    • Zaten alman oyuncu almak her zaman bir takıma avantaj sağlayabilir. Pozisyon bilgileri iyi ve türk oyunculardan farklı olarak disiplinli ve mantıklarıyla oynuyorlar bence.

• Gökhan Töre altyapı eğitimini Almanya'da ve İngiltere'de aldı, sorunlu yapısına rağmen oynadığı oyun ortada. 20 yaşındayken bizim 30'lük kanatlardan daha sağlam fizik gücü vardı.

Bizim lige Brezilya'dan falan değil, Almanya'dan, İskandinavya'dan falan topçu alacaksın.

• Görev adamı , bindirmeleri sağlam yapıyor

Alman teknoloji harika si

0|0
    0|0
    • Alman oyuncuların bu yönünü seviyorum zaten makina gibi oynuyorlar. Ne kahraman olmak için extra şeyler yapmaya çalışıyorlar ne görevlerini eksik yapıyorlar.

• sıradan bir bek oyuncusu

0|0
    0|1
  • Aslında Hilberti kaybetmemek lazımdı leverkusende banko oynuyor adam ama olsun beckte fena değil ilaveten sivok gibi bir adamı tutamayan dangalaklara selam olsun

0|0
    0|0
  • Ben sana daha ilginç bir bilgi vereyim, Hoffenheim Beşiktaş'a Beck'i sattı, gitti Pavel Kaderabek'i aldı koydu yerine. Daha iyisini daha ucuza almak varken onlar bizden akıllı çıktı.

0|0
    0|0
  • izlemek gerek ama beşiktaş şu an en hazır takım zaten

0|0
    0|0
    • Ben izledim abi. Savunmada iyi ama hücuma hiç destek vermeyen bir bek değil. Hücuma da yeri geldiğinde çıkıyor ama hücuma çıktığında başka bek oyuncuları gibi arkasında çok açık bırakmıyor. Her şeyi kontrollü ve beli bir standartta yapıyor gibi. Alman olmanın verdiği disiplin var bu youncuda bence eğer türkiye'de kala kala bizim huyumuzdan kapıp disiplinsizliğe alışmazsa çok faydalı olur takımına bence. Alman oyuncular bizimkilr gibi değil ne kahraman olmaya çalışıyorlar ne de asıl yapmaları gerekeni eksik yapıyorlar. Görevleri neyse onu yapıyorlar. Bu yönlerini seviyorum.

• helal olsun ne diyim kardeşim

• Eyvalla abi sağol:)

• kimi getiriyorlars getirsinlerde şampiyon olalım artık

0|0
    0|0
  • Başta güven vermiyordu ama şimdi gayet iyi :)

0|0
    0|0
  • çok sarı

0|0
    0|0
  • Yumurtanın sarısı gibi :D

0|0
    0|0
  • gökhandan sonra ikinci

0|0
    0|0
    • Töre'yi mi gönül'ü mü kasdettin.

• tamam bizim ligde gönül'den sonra en iyi 2. bek mi demek istedin yoksa beşiktaşta töre'den sonra en iyi 2. oyuncu mu diye düşündüğümden bir sorayım dedim.

• gökhan göneülden sonra en iyi tabikide andreas beack

• Hilbert'ten sonra adam gibi bir sağ bekimiz oldu :)

0|0
    0|0
  • İyi transfer

0|0
    0|0
  • Gayet iyi bir oyuncu

0|0
    0|0
  • Alman birası gibi o ne l*n :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...