Nasılsın diyorlar, İyiyim diyorum

Nasılsın diye soruyorlar, İyiyim diyorum.

Aslıda iyi değilim, tamam sağlığım yerinde elhamdülillah fakat iyi değilim. neden niçin diyede sormuyorum.

Sadece Paylaşmak istediğim için yazıyorum.

Bir çok insanın da benim gibi yaptığını düşünüyorum.

Yanılıyorda olabilirim; Belkide benim gibi yapmıyorlardır.

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin konuya bende takılmıştım bir zamanlar.

Ağız alışkanlığından dolayı nasılsın diye sorulduğunda iyim ya sen diye cevap veriyordum ama artık değiştim. İyi olmadığım zaman örneğin canım sıkkın bunalmış bir durumdayım veya benzeri farklı bir durum iyi değilim diye cevap veriyorum bu seferde soru uzuyor hayırdır neden demeye başlıyorlar bende bu soruları uzamasın diye "önemli bir şey değil kendi iç sıkıntılarımın vermiş olduğu buhranlıktan doğan kötü hal durumu" olarak cevaplıyorum. Bu cümleyi düşünen kişi devamını getirmeden konu değişiyor zaten.

Sebep zamanımızın en kötü rahatsızlıklarından biri olan stres bunalım ve sinirin grip kadar basit bir hastalıktan kat kat tehlikeli olmasına rağmen göz ardı edilmesi sanırım. Belkide edilmiyordur ama çok mu uzattım ne amaaan içim sıkıldı bak yine...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de kendimi hiç iyi hissetmediğim halde iyiyim diyorum. Gülen yüzümün arkasında ağlayan biri var aslında ama bunu herkese yansıtamıyorum...

0|1
    0|0
  • "iyiyim" yalanların babasıdır. Lafa gelince hep iyiyim, umursamazım, hayat bana güzel.

Fiiliyata dökemedikten sonra, ne yapayım "iyiyim"i?!

1|1
    1|0
  • Çoğu ınsan boyle yapıyordur. Emın ol

0|1
    0|0
  • Onlar ve de başkaları da öyle yapıyordur.Baştan savmak için geçiştirici sözdür ''iyiym''.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...