Hoşgelin Wesley Sneijder! Galatasaray'da başarılı olur mu sizce?

Sizce galatasaray'da başalırılı olur mu ? Ve Tüm gelmiyecek diye destek veren şarkı yapan fenevlilere KAPAK Olsun :D :D link

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• yıl 26 mayıs 2010 Şampiyon olduğunu sanıp sevinen fenevliler: link yıl 2013 Snijder Galatasaraya gelmez deyip tii ye alıp beste yapıp sevinen fenevliler: link Onlar hiç akıllanmayacak.Acıyorum bu zavallılara,çok ezikler...

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• PUAHAHAHAHHAHHA siz sevinmeye devam edin ikinci hamit altıntop vakası yaşıycaksınız

bu transfer bize yaradı size diğil

1|0
    0|2
    • kendinizi avutmanız içn bayatlamış bi taktik

• hamit geldiğindede öyle dediniz fener alamadı şimdi kedi alamadığı eti mındar dermiş laflarını o zaman da dediniz aklınızı başınıza getirin kuyt bize yaşlandıda geldi sheijderin yaşı da genç inter niye bu kadar iyiyse bu adamı size versin

• Hamitin şampiyonlar liginde attığı gol sana girsin o zaman. Bir Hamit Altıntop Vakası !

• Beşiktaşlıyım ama bir futbolcu için yüzlerce kişinin bütün gününü havaalanında harcayıp, futbolcunun arabasının üstüne çıktığını görünce mutlu oluyorum.Bu ruhu seviyorum.Aynısını Q7 geldiği zaman biz yaşamıştık, bunu izleyince Quaresmanın karşılama-imza töreni aklıma geldi.

0|1
    0|0
  • olmaz, olmamalı, olmamasını ümit ediyorum.

şaka şaka fenerliyim ama olsun ya güzel transfer, sonuçta kaliteli oyuncu izleyceğiz ligimizde

iyi olan kazansın her zaman, hep benim takımım kazancak diye bir şey yok

0|1
    1|1
  • O Değilde bu Fenerliye çok acıdım :D link

1|0
    0|0
  • gelmeyecek diyen fenerli kim ?

- Volkan git evinden al şunu diye espri'ler çıkaranlar sizlersiniz..

0|0
    1|0
  • ligin mına koyacağız

1|1
    0|0
  • Bir beşiktaşlı olarak GS ile FB nin birbirini yemesini keyifle izliyorum.

0|1
    0|0
  • gidişi nasıl olacak şimdiden merak ettim

0|1
    0|0
  • Futbol muhabbeti yapan bir kadın..

Öeh, çok itici.. : /

0|1
    1|2
  • hmm olabilir :)

0|0
    0|0
  • olmaz mı ya. frikikçilere bak selçuk hamit sneijder hiç biri yoksa sabri var heyt be.. :)

0|0
    0|0
  • :D arkadaş ne taktınız şu konuya ya hiç bir transfer bu kadar ilgi görmedi

0|0
    0|0
  • en cok bole insanlara acıdım link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Süper bir trasfer.Kıskananlar çatlasın :) Cim Bom Galatasaray,Galatasaray şampiyon,Cim Bom Galatasaray Şampiyonum Cim Bomum... :)

0|5
    1|0
  • link

Ölcem Gülmekten .. :D

1|3
    0|0
  • Olcak , kadro sağlam.

1|2
    0|0
  • Olacak gibi

1|2
    0|0