Peki siz spora ne kadar vakit ayırıyorsunuz ?

Hadi söyleyin bakalım belirli bir spor planınız mevcutmu yoksa sabah kalktığında direk okula ya işe, akşam da direk tv karşısına mı geçiyorsunuz.

Kendinize ne kadar değer veriyorsunuz ?

0|0
17|14

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada takribi 8 saat.

Haftada 2 sabah işten önce gidip 2 saat spor yapıyorum, o günüm daha enerjik geçiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• 2 aydır hafta da 4 kez spor yapıorum .frsatım olsada daha cok yapsam ;)

0|1
    0|0
  • spormu hı o ne ya?

0|0
    0|0
    • Burda birşeyleri açıklama ihtiyacı duymuyorum, ve seninle gergin bir ortam yaratmak içinde bunları söylemedim bu ilki. İkincisi ise seni tanımadım, görmedim evet kaubl ama şöyle düşün sözlerinle bunu hayet anlatabiliyorsun, kendisini sevmeyen ve özgüveni olan insanlar bu tip olaylardan uzak dururlar.. Bu psikolojide kanıtlanmış bir teoridir.

• ya güldürme beni allah aşkına, bilip bilmeden damdan düşer gibi konuşma benimle ve daha fazla saçmalama, bugün keyfim gayet iyi saçma sapan konuşup canımı sıkma benim, toriymiş :D özgüvenimin olması için ve kendimi sevmem için spor salonuna gitme gereği duymuyorum ben.

• haftada 4 kere 2 saat harcıyorum toplamda 8 saat ediyor bu.

0|0
    0|0
  • Bu ara hiç spor yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Anlatayım. Sabah 6' da spora gidiyorum. Eve gelip duş yapıp kahvaltı yapıyorum. Biraz dinlendikten sonra. Çizimlerime başlıyorum kitabımı yazıyorum. Vakit buldukcaki hergün en az 1 saat ayırıyorum. Derslerim oluyor hergün birtane keman paten. Hocalık yapıyorum. Sonra spor salonuna tekrar gidiyorum. Ordan eve. Genelde bunları hep yapıyorum.

0|0
    0|0
  • su an hic spor yapamiyoorum

ev isleri spordan sayiliyorsa her 2-3 saat yapmis oluyorum :)))

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak yüzmeye gidiyordum ama araya sürekli bir şeyler girdi baya bir zamandır gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • bi iyileşsem yazıldım ama hastalık gırdı araya

0|0
    0|0
  • yazın yapıyordumda şimdi anca voleybol maçı olucakta bende oyle spor yapıcam kıpırdamam lazım ama havalardan spor yapasım bıle gelmıyor

0|0
    0|0
  • mecburi yürüme sporu yapıyorum bide masa tenisi oynuyorum spordan sayılırsa :)

0|0
    0|0
  • bazen yerimden kımıldamıyorum

0|0
    0|0
  • Günde yarım saat.

0|0
    0|1
  • malesef ya of

0|0
    0|0
  • ım hiç ama hiç

0|0
    0|0
  • yapmıyorum

0|0
    0|0
  • hiç :(

0|0
    0|0
  • iş dönüşü bir saat yürüyüş gecede 1 saat sex

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Akşamları 10 dakika yüksek performans koşu...Yazın Hafta sonları yüzme..Kışın akşamları 1 yada 2 saat fitnes ve gym.

Fırsat ve rakip buldukca masa tenisi ve basket.

Davet alırsam da futbol.

Haftada yaklaşık 8, 10 saati geçiyor.

0|1
    0|0
  • çalışmı odamda ağırlık merkezi vs. alet edevat var, aklıma geldikçe, canım sıkılınca yüklenirim, zorlarım. Ama bu aralar bir salona takılmayı düşünüyorum yani. Spor hayattır, yemek içmek gibidir :D

0|1
    0|0
  • Mutlaka vakit ayırıyorum hergün.

0|0
    0|0
  • haftada 6 saat boks 4 saat yürüyüş

0|1
    0|0
  • her sabah kalkar şınav ve mekiğimi çeker, servisin beni alacağı yere kadar koşarak giderim. çalışma hayatında daha fazlası zor maalesef...

0|0
    0|0
  • bu aralar çok yoğun olduğum için eve geç dönüyorum ama bugünden itibaren düzenli olarak yaptığım spora mutlulukla dönüyorum.

0|0
    0|0
  • İŞ çıkışı fitness 7 - 10 arası.. ramazan itibarı ile son verildi kış tiribiyle ertelendi son zamanlar :S

0|0
    0|0
  • her sabah,her akşam 5 kat inip çıkıyorum,asansör yokda o bakımdan yetiyor hatta artıyor bile :)

0|1
    0|0
  • her gun yapıyorum ıs icabı hayat gereği...

0|0
    0|0
  • Haftada 6 saat.

0|0
    0|0
  • yazın çok iyi spor yapardım ama izin sonrası tembelleştim bide havalar soğuyunca...

0|0
    0|0
  • gün de 2 sa

0|0
    0|0
  • Haftda 3 gün ayırırdım yüzmeye eskiden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...