Yalan söyluyor değil mi?

O: bn o saat te uyuyor dum bna 10 dedi 1 de gelmiş bey efendi :p

Ben: tamam o konuda haklısın keske bi saat vermeseydim ama hani beklicektin beni

O : bekledim 12 ye kadar ama

Ben : :((((

O: burda suçlu olan sensin bn değil ki hem bn küstüm sana mal gibi kaç saat bekledim

Ben : suc yada mallık bişiy yok.tamam ben olması gerektigin cok gec geldim ve saat 10da gelirim demem hataydı ve bunun acıklamısını yaparım ama beni beklememenin bi acıklaması olmaz. 12 dedin mi yatmıssın,fotoyu falan kaldırmıssın ihrama girmişsin yani beklememenin altında baska sebebler var anlayabiliyorum.aklın baska yerdeyken baska bi erkekler konusmak ters geliyo sanırım..

O : "derin bi sezsizlik ve yazacak bişey bulamadıgından cvb atmadı"

Ben : ohooooo hanfendi özel mesajlarda o kadar yogunki bize sıra bile gelmiyo suna baksana.neyse tamam bişiy yazmana gerek yok artık.belliki giden coktaaannn gitmiş.bana iyi geliyodun sayende diger faceye girmiyodum ama ... hoscakal

O : hişttttttttt hadi ya saçmalama niye sana cevap vermim cevap vermek istemeseydim sana hiç atmazdım anlıyor musun

O : şimdi cevap verip vermemek sana kalmış bayım yani snn bileceğin iş bb

O : yav tamam tamam sen bilirsin inan mıyorsun çünkü hiç bir şeye arkadaşlık tn da çıkara bilrsin k.i.b bb

SON :((((((

mevzu; gece benim gelmemi beklemeden uyuması,benimde bunun altında baska sebebler aramam.

sizce de yalan soylemiyor mu?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• 1-olayı nerden nereye çekmişsin

2- kızın cevapları çok lakayıt yani seni takmıyorda olabilir cool havalarında olmak içinde yapıyor olabilir.

3-söylediklerine doğru dürüst cevap bile vermemiş ben ortada yalan göremedim

0|0
    0|0
    • 2 ve 3 e dibine kadar katılıyorum.sıkıntım da o zaten.tbrkler beni anlayan bi sen cıktın

Kızlar Ne Diyor 5

• sen delisin bence

sana huni alıcamk

yaaaa millet nelerle uğraşıyor senin haline bak

erken gelseydin

niye beklesin ?

0|0
    0|0
    • mesajdan karakter tahlili yapacak kadar ilmi bi arkadassan ne harcanıyon buralarda NASA ya gitsene sen!kız kısmı degil mi birbirinizi tutarsınız tabi

• ehehue :D yaşına göre esprin iyi :p

• hayal dünyam geniş napimmm bacım ;)

• ya amma saçmalamışsınız.uykusu gelmiş uyumuştur çocukca davranmışsın

1|0
    0|0
    • uyku haricinde bi etken daha var oraya yazamadıgım

• yalan söylemek için bi sebebim yok!

bekledim gelmedin sonrada uyudum belki hiç girmicek tin saat kaça kadar beklicektim ben

0|0
    0|0
    • silmişler sorunu cok üzüldüm.. neyseki sen yanlız oldugunu ilgililere duyurma fırsatını bulabildin.nasılsa once bi iki mesaj sonra ekleme yani av sezonun basarıyla tamamlanmıstır

• işte buna dicek lafım yok...madem oyle emin ol bundan sonra hic bi sekilde karsına cıkmıcam

• sen ne biçim insan sın ya hı insanları küçüm suyerek mutlu mu oluyor sun madem bana inan mi yor sun madem bn kötü biriyim bnce de karşıma çıkmamn en iii sı

• bu ney yaw.

yaş kaç he yas kaaac.

1|0
    0|0
  • siz şimdi sevgili miydiniz?

0|0
    0|0
    • yokta ne bilim kimyamız tutuyodu.

cevremde kawazaki cok ama bu en efendilerinden di

• hahah olaya geeeel :D

• aynen yav o suçlu olmasına rağmen büsürü özür diledim kabul etmiyor yav :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaş 35 yazıyor...

Bence senin dayak yemen lazım. salam bi dövmek lazım senide o nu da =)

0|0
    0|0
    • yaşım çakma abi :)

beni bi dövermisin abi dur ekleyimde adresimi vs yollayım beni şöyle temizce bi döv abi :)

• abi ne para göz cıktın sen yaaaaa tamam söz dayaktan sonra aba piknikte bi döner ısmarlarım fitlesiriz :)

• hmm... o zaman daha çok beklemen gerekiyor ama ben tee nisanda gelcem tekrar ankaraya. 4 gün önce yazaydın bak tüh... =(

Yükleniyor...