Beşiktaş sizce niye bu kadar kanser bir takım?

Kendinden zayıf bir rakip bulmuşsun, ilk yarı top göstermeden oynamışsın, maça biraz aslından ilk yarı 3 gol atabilirdin ama sen 'Nasılsa bir gol attık, bunlar bize gol mol atamaz' diyerek ikinci yarı niye zerre top oynamadan vakit geçirip ekran başındaki bizleri kanser edersin? Koca takımda bir kişi bile siklemiyordu maçı, nedir l*n bu çektiğimiz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Abi o kadar gol kaçtı, bırak atamadıklarımıza kanser olalim bu mac, yemedik ya
    Kanser etmeyen Besiktas olmuyor

0|0
    0|1
  • Ne gs yapabildi bunu nede fb :) buna skur

0|0
    0|0
    • Oynadığımız takım bizim Süper Lig'de bile oynayamaz. Molde ile oynayacak olsak böyle oynamazdık zaten.

• Mesele almak ya da almamak değil, es keza 60. dakkada gol yesek takım 65'de gol atardı. Kabul edilemez bir umursamazlık vardı.

Yav Real Madrid böyle laçka oynamıyor kimle olursa olsun. 'Yenerdik' diye bunu kabul etmem ben.

• :) soyle duzeltsnler

• Kac kac bitti

0|0
    0|0
    • 1-0 yendik, zerrece futbol oynamadan. Ciddiyetsiz oyunumuza rağmen üç dört tane net gol kaçırmayı da becerdik.

Takım resmen rakip ceza sahasının etrafında top çevirmeye falan çalışıyor.

• Bidahaki sefere olsun artik

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle maçlarda 3 puana bakmak lazım
    Bu takım ideal kadroyla çıksa bende kizardim ama hiç oynamayan isimler kadrodaydi

0|0
    0|0
  • Hiç beklemediğimiz anda beklenmedik işler yapar takımımız
    Yine de Beşiktaş <3

1|0
    0|0
    • Beklenmedik iş falan değil, takım oyunu siklemiyordu. Quaresma hele, adam sıfırdan kaleye falan vuruyordu topu. Aynı şekilde Kerim de, Sosa'nın pili bitince komple mala bağladık, Gökhan girdi bir iki çabaladı ama o da tek başına oynayamadı.

• Dostum zaten bugün %10'u ile oynayan bir Beşiktaş vardı sahada
      Biz bu değiliz
      En az 5 gol atılabilirdi o takıma karşı

• Kafa buluyorlardı ama ben de korktum ya Skenderbeu'yla puan kaybetseydik. Geçen sezon zaten Bilic'in takımı bizi iyice kanser yaptı

0|0
    0|0
  • iddaa mı oynadın :) birde fenere oynayacaktım 1e 1.10 veriyor moldeye 1 e 12 veriyordu oynamadım cok komik degilmi iddaa şirketi bile kücümsüyor karsı takımı ama 3. ün birini verdiler fenere :)

1|0
    0|0
    • İddia middia oynamadım rahatsızım takımın umursamaz futbolundan. Şu takıma karşı Bayern Münih oynasa bu kadar rahat olmaz.

• Adamlar en azından ülke puanını arttırdı bizim salaklar ne yaptı

0|0
    0|0
Yükleniyor...