Skenderbeu 0-1 Beşiktaş?

Bence maçın hakkı Beraberlikti rakip ikinci yarı hemen hemen bize top göstermedi bir kaç gol pozisyonu dışında paf takımını çıkarsak şuanki oyunculardan daha fazla top tutardı sahada üzüldüm bu sonuca o kadar mücadele et maçı 1-0 ver bu şekil lizbon ve moskovaya karşı ne yaparsın orası muamma.

Maç hakkında görüşleriniz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Hemen gömme takımı rakip ilk kez avrupa liginde bu seviyede boy gösteriyor istekli olmaları çok normal. Rakip zorlaştıkça iştahlı oynayacaktır bizimkiler.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman demişim bu dünyada en iyi yerli hoca Senol Günes, en iyi yabanci hoca Lucescu dur.

Bu iki hoca oyuncularin dilinden anliyor. Acik söyleyeyim besiktas istikrarli giderse sampiyon olur. Dün fenev mallarina iyi güldüm ama :D

Van persie, nani diye yirtiyorlardi bir yerlerini adamlar 3 atti gitti adini bile mac boyunca bilmiyordum vallahi :D mactan sonra ogrendim..

0|1
    0|0
    • bende anlamadım la fener maçı nasıl öyle bitti skor 3-1 dediler bana bende ha fener almış dedim bir baktım molde yaslamış

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ülkeye puan kazandıran nadir takım alkislanmali
    Rakibin etkili pozisyonları ile bizimkiler kiyaslansa maçı en az 3 farklı kazanmamiz lazımdı

Molde ve atl maçlarındaki temsilcilerin oyununa kıyasla daha iyi takım vardı sahada

0|2
    0|0
    • maçta orta saha adına hiçbir şey yoktu orta sahasız çıksaydık bir şey değişmezdi bence zaten pekmetek aşkı nedir anlamadım şenol hoca bari bunu yapmasa adamı satmaya kalksak para etmez birde hala oynatmıyorlar mı deli oluyor insan

• Pektemek bence şu saatten sonra takım bulursa bizim için daha hayırlı olur

• Ömer Şişmanoğlu yerine mustafa gitmeliydi haklisin

• Maçı izlemedim daha farklı bir skor bekliyordum maç öncesinden ama anlattığına göre zor geçmiş 3 puan önemli olandı tebrikler diyelim.

0|1
    0|0
  • ismini ilk defa duyduğum bir takım. sevindim bjk adına.

0|1
    0|0
  • lızbonda lizerler moskvada mokoko !!!

0|1
    0|0
  • Beşiktaşım 2. Devre bastirmadi 1 gol attik diye atamazlar diye düşündü

0|2
    0|0
  • Adamlar en azından ülke puanını arttırdı bizim salaklar ne yaptı

0|2
    0|0
Yükleniyor...