Avrupa fatihi galatasaray geçen sene avrupada kaç puan topladı?

Kaç puan topladı kaç gol yedi ve attı üçünü bilene en iyi cevap ödülü var

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gelen giden 4 lemişti. Anderlecht le içerde berabere kalabildiler. Deplasmanda yenildiler. Dormund, arsenal içerde dışarda vurdu yanlış hatırlamıyosam

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Böyle sorular açarak yenilgiyimi bastırmaya çalışıyorsunuz? Madride yenildik FB de bugün yenildi ve Beşiktaş kazandı tebrikler Beşiktaş diyelim bizde inş en kötü 3. oluruz diye düşünüyorum. Hayat çok tuhaf Beşiktaşlı arkadaşımla izledim maçı geçen sene bizle Brugge ye elendik diye FB köy takımına elendi vs demişti dalga geçmişlerdi bak noldu bugün diye Fenerbahçe bu sene uefaya değilde clye gitseydi daha vahim olabilirdi yani olay bu arkadaşım yinede temsilcilerimiz gruptan çıkar kısmetse diyelim.

0|0
    0|1
  • Kac defa sampiyonlar ligine gittik kac defa avrupa ligine gittik en cok giden kim?

Bos konusma ismini bile bilmedigimiz takimdan 3 yediniz.

0|2
    0|2
    • Geçen seneyi sordum niye cevap veremiyorsun utanıyormusun yoksa bilginmi yok

• SANANE norvecliden geçen sene dört çakanlarabak

• Yav ne konusuyorsun kendi kendine ya komedi gibi he kardesim he takil sen :D

• 1 puan ve gol yeme rekoruyla bitirdiler de bugün ne alaka bu soru
    Fb gs kaybetti Beşiktaş kazandı hepsi bu

0|0
    0|2
  • ne o l*n kuyruk acını böyle mi gideriyorsun ermeni tohumu

0|0
    0|2
    • Fransız yosması sabahtan beri dalga geçerken iyiydi ama

• Fransız kulübü olmaktan gurur duy başkasına çamur atma

• bak gördünmü söyleyebilecek hiçbirşeyin kalmadı yahudi medyası iyice inandırmış sizi fransızların burada toprağı olduğuna ama sende biliyorsun ki bunun hiçbir tutarlı tarafı yok ama benim söylediğim herşey gerçek fener bir ermeni klübüdür kurucu başkanı vatan hainliğinden asılmıştır bu bir çamur değildir gerçektir

Yükleniyor...