Makyajlı kızların makyajsız halini merak eden var mı?

Şaka bir yana, sahte güzellikten ve dış güzellikten yana olmadım hiç ..

En önemlisi iç güzelliktir.

Kadın olmak; Boyayla makyajla güzelleşmek değil"iç güzelliğini, imanını, dürüstlüğünü"ortaya koyabilmektir."Her" erkekte bir parça bırakmak değil, "Bir" Erkekte Bütün Olabilmektir ..!

Peki ya sizin için önemli olan nedir ?

link

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• bugun bır tane gordum yuzu tamamen boya mıdem bulandı kızlar dogal halınız cok daha guzel boyamayın kendınızı bu kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kızlardan soğudum...

0|0
    0|0
  • bu devirdeki kızlar insanı hayattan soğutur.makyajlı,makyajsız olması mesele değil.mesele karakterli olup olmadığıdır yeğen ;)

0|0
    0|0
    • aynen öyle demek istediğimde buydu

• for me doğal güzellik tabikide.makyajla herkes güzel olur...

0|0
    0|0
  • elmalı kurabiye yapabilen her kadın ilgimi çekebilir.

abartılı olmadığı sürece makyajı sahte güzellik olarak algılamıyorum yada itici bulmuyorum

0|0
    0|0
    • aslında konum makyaj değil, herşeyin fazlası zarar ben iç güzellikten yanayım

• mutlaka herkes öyledir de her şey iç güzellik ile bitmiyor sevgili kardeşim. bir insan karaktersiz ise saklayamaz elbet bir yerlerde ele verir kendini. iç güzelliğini yansıtabilmesi için dış güzelliğini göstermesi gerekir. ikisi birbirine bağlı biri eksik olsa diğerinin anlamı azalıyor

• ünlülerin makyajsız haline baksana maymun desen maymuna hakaret olur :S

1|0
    0|0
  • Makyaj gereksiz ve saçmadır zaten.

0|0
    0|0
  • sözlerine , düşüncelerine katılıyorum dogru söylemişsin

bir imza atmadıgın kalmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu resimdeki olay gerçek mi :O

0|0
    0|0
  • makyaj neki ...ayni bi maske sanki maskeyle birisinle konusursun bulusursun sonradan makyajsiz gel bide karsilarina cik. cok azz nadir makyaj kullanirsan fazla sorun olmaz zaten günlük hayatinda dudak boyasini süren kizlara diyecek birsey yok ...zaten özel günlerde dügünlerde makyaj sürse hic kimsenin gözünde özel kalmiyor neden diye sorarsan zaten günlük hayata da okadar makyaj kullandigi icin

0|0
    0|0
  • İç güzellik önemlidir ve karakteri güzelleştirmek dışı güzelleştirmekten çok daha zordur.Kişiliğimizi tanıyıp eksik yönlerimizi tamamlamak yıllarımızı alırken dışı güzelleştirmek yarım saat alır sadece:) Kadın olmak öncelikle temiz olmaktır,bakımlı olmaktır,boya küpüne düşmüş gibi olmadan hoş gözükmektir.

0|0
    0|0
  • Bencede makyaj cok gerek siz, özelikle kucuk kizlari cok uzuliyorum resmen maymuna benziyorlar

0|0
    0|0
  • tum ifadeyi degistirebilicek profesyonel bir makyajdan bahsediyosun heralde :) kararinda olan makyaj her zaman icin iyidir. yakistiran ideal olcude yapmali bence :)

0|0
    0|0
  • Makyajlıyım mutluyum !

1|0
    0|1
Yükleniyor...