Fenerbahçe-Molde hakkındaki düşünceleriniz?

geldiklerinde de söyledim yinede söylüyorum, bu takıma Ronaldoyla Messi dahi gelse bir cacık olmazzzz. takımın beyni Diego niye sahada yok? Mehmet Topal hangi zihniyete dayanılarak oyundan alınır? 70 dk Rvpye tahammül etmenin amacı nedir? amaç yıldız getirmek değil takım olmak olmalı ama oda bizde 7 yıldır yok. (koyu Fenerliyim hemde aşırı fanatik ama yıllardır diken üstünde maç izliyoruz bu nedir abi)

0|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beni şaşırmayan maçtır. Maç öncesi yorumlarım: www.kizlarsoruyor.com/.../q3840126-fenerbahce-besiktas-gruptan-cikabilir-mi-sizce

Ne oynadığını bilmeyen, fizik-kondisyonu her geçen gün kötüye giden, bu kadro nasılsa başarır deyip en ufak organizasyon yapamayan takımdan ne beklenir ki? Bu akşam, bir yandan Türk futbolundaki rezil disiplin anlayışını bir yandan da, yabancılara çok mu değer veriyoruz acabayı gördük. Vitor Pereira, eğer ben bu işin eğitimli uzmanıyım diyorsa, onu geçen sezon İsmail Kartal'da "Ben 20 yıldır bu işin içindeyim" diyordu, sezon sonu malum.

Açıkçası, bu akşam ki sonuç bir yana, daha geldiğinde, tüm takımı 25 Haziran'da burada istiyorum, hep beraber hücum futbolunun ne demek olduğunu gösterelim diyen,4-4-2 benim sistemimdir diyen bir teknik adamın, üstelik Porto'dan, Mourinho, Boas gibi adamların yanında yetişen bir teknik adamın ne oldu da, sisteminden ve oyun anlayışından caydığını anlamak güç. Gol kralı Fernandao, ligin kanatlarda tozunu attıran Şener-Volkan ikilisi, dünya yıldızı Persie, sözleşmesinde 30 milyon euro serbest kalma bedeli var, harika bir kaleci diyerek getiren Fabiano?

Oyuncular, bizim antrenörlük görev tanımımızda her zaman piyonlardır. Biz onlara, gerekli talimatları ve oyun sistemimizi aşılayıp, genel hatlarıyla uzun süre bunu değiştirmeden uyumun sağlanmasını bekleriz, uyumla beraber başarı da gelmeye başlar. Daha sonrasında, rakibe ya da maça göre analiz yapar, ufak taktik oynamaları yaparsınız. Ancak, Vitor Pereira'da bu da yok. Sezon başında Şampiyonlar Ligi için, kondisyon yüklemeyen hoca, bu gidişle sezonun yarısından fazlasını kaybedecek. Aynı dönem, Aykut Kocaman'ın "takım zamanla ritmini bulur" anlayışında da zaman zaman fizik gücünü koruyamadığını görüyorduk.

Siz, yavaş ve yaşlı bir takımsınız. Karşınızdaki, hızlı ve kontratak takımı. Belli ki, gol bulup kapanacaklar. O halde, sabırla topu onlara vereceksiniz, açık verdikleri zaman onları kendi silahlarıyla vuracaksınız. Aykut Kocaman'ın başarısı da buydu zaten.

Fenerbahçe'nin her şeyden önce iyi bir teknik kadrosu yok.3-4 kişiyle çok zor. Pereira'nın suyu ısınmaya başlıyor.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 20

• Fenerbahçenin takım değeri ajax celtic ve bu takımların toplamından daha fazla. Fenerbahçe maçı haketmedi çok kötü oynadılar adamlar gerçekten aşırı kompak ve yerli yerinde oynayarak 3 tane attılar dahada fazla olabilirdi.

0|1
    0|0
  • 10 tane ortasaha topcusu varken. Bayern Münih taktigi uygulayip. rakip takim güçlenmesin diye gidiyor ozan tufan vs aliyor. zamaninda mehmet topalida ayni sekilde alip heba ettiler. bazi şeyler isimle parayla olmuyor işte. ortega vardi takimda. ceyhun oynadi ortega yedek kaldı. oldum olası böyle. tarihi kadro yapiyorsunuz. yedekler ilk 3e oynar ligde. tek eksik ama büyük eksik. vefa ve takim ruhu. inşallah avrupada iyi temsil. ederler.
    ( besiktasliyim)

0|1
    0|0
  • Hakettiler bence madem persie yı çıkaracakti fernandaoyu sokarken çıkaracakti ama adam orta sahayı yıktı gol yedi ondan sonra çıkardı

0|1
    0|0
  • Maci izlemedim ama Pereira bu isi kiviramadigini kisa zamanda gosterdi. Gecen senelere oranla daha hizli oyunculardan olusan bu takima aslina bakarsaniz Ersun Yanal'in hucumcu futbolu daha iyi uyardi. Anlasilan bu sezon bu adamin ne yapmaya calistigini anlamakla gececek. Raul Meireles bu takimin oyuncusu degil bir kere. Van Persie hazir degil, isin kotusu istekli de degil. Fernandao "gelsin atayim" tarzi bir oyuncu. Biraz isabetsiz ortalari olmasina ragmen Sener genel olarak iyi aslinda. Kendimi bildim bileli Fenerbahceliyim ama bu takimin hicbir zaman temposu yuksek ve isiran, pres yapan, baskili bir futbol oynadigini hatirlamiyorum. Son olarak bu fikstur de enteresanmis yani.

0|0
    0|0
  • Bilader sonuna kadar katiliyorum en fazla da mehmet tal degisikligine arkadas illa cikaracaksan meireles i cikar adam defans ve orta sahanin beyni pereira bir caciktan anlamadihi gosterdi

0|1
    0|0
  • Futbol para işi değildir takım oyunudur. Bizim Türk takımları bunu anladıkları zaman gelişeceğiz.

0|1
    0|0
  • Diego sakat yav

0|1
    0|0
  • Turk futbolunun kotu gidisatii malesef ilk basta o tff baskani ve o 4 buyuklerin baskanlari gitmeleri lazimm spordan anliyan adamlar lazimm 20 milyon verip oyunucu alacagina git altyapina gelistirr

0|1
    0|0
  • Fener hala takım olamamış

0|0
    0|0
  • Takım oturmadı desek hadi geçen senede mi oturmadı bir iş var hadi Hayırlısı ya oyuncular galibiyetlik istemiyor ya da isteksiz saha ya çıkıyor olabilir bence

0|1
    0|0
  • Fizik olarak daha düşük seviyede olan Rvpyle başlamak çok saçma Fernandaoyla başlaması lazımdı bence. Hamza hocanın Atletico maçında yaptığı taktiksel hataları vitorda yaptı. Yalnız varya şu Şener on numara sağ bekmiş adama helal olsun :)

0|0
    0|0
    • isibatli ortası yok full pas hatası, bu mu gökhanımdan formayı alıcak? kana kana gülerim

• kardeş sen saçmalamışsın fazlasıyla molde zaten iyi kapandı adamın suçu yok ama bindirmeleri olsun adam geçmesi olsun yerli olarak çok iyi bir beke sahipsiniz istediğin kadar gül şener topçu değil diyorsan bende sana gülerim

• Molde zayıf rakibi karşısında favoriydi zaten zorlanmadan kanırtarak aldı maçı tebrikler.

Not: Galatasarayla dalga geçen dengesizlere gelsin bu skor.

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ama kötü bir senaryo bekliyordum eksik oyunculardan dolayı. Bir gs li olarak yine de fb kadrosu türkiye de ki en iyi en zengin en geniş kadro daha sezon basindayız illa ki kötü maçlar da olacaktır. Biraz sabırlı olmalı herkes.

0|0
    0|0
  • alexten sonra fenerin beyni yok bence

0|0
    0|0
  • teknik direktör tam bir facia

0|0
    0|0
  • aykut geri çağırılacak. buraları değerlenir

0|1
    0|0
  • Fabianonun mk kova adam

0|0
    0|0
  • Çok ama çok sinirliyim.

0|0
    0|0
  • üzücü kimse kimseyle dalga gecmemesini öğrenmeli büyük konusmamalı o takımı 3-0 yenmeliydi en az

0|0
    0|0
  • Molde zayıf rakibini saraçoğlunda 3 golle geçti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...