Maç bitti Fenerbahçe 1-3 Molde yorumlarınızı alabilirmiyim?

Galatasaray ile dalga geçenlerin yorumlarını bekliyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Trtde p*rno izledim bugün

2|2
    0|2
    • Öldüm gülmekten helal olsun

• Salı günü ne izledim got

• @Ferhat95 şampiyonlar liginde final oynayan takımla molde gibi bir takım. aradaki farkı var sen düşün

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• Dalga geçerek aslında biyere varamayız ama malesef futboldan çok dalga soruları soruluyor ülkemizin futbol zihniyetinin hali bu dostum he GS ile çok makara yapılınca illaki benimde karşılık verdiğim olmuştur o ayrı. Adamlar haketti kazandı olayın özü bu.

0|0
    0|0
  • Neyse Beşiktaşla yüzümüz gülecek en azından

0|0
    0|0
  • Türk futbolunun en büyük sorunu dün Madrid'e kendi sahasında yenildi diye dalga geçen fenerlilerin bugün adını bile bilmediğimiz takımdan 3 yemesi kadar basitttir. İstanbul takımlarına saygılar .)

0|2
    0|0
  • Fb kotu oynadi hakemi hic begenmedim hatasi coktu bence sut konusunda o kadar kotuydu ki fener ozellikle de ozan kendileri gusul almak yerine moldelileri yikamislar fibi biseydi kadlec kazma gibi oynadi fenerin oyun stilide yanlisti bu stili en cok brezilyanin almanyaya 7-1 yenildigi mactaki brezilya ya benzettim kotu macti maci molde haketti.😡😞

0|0
    0|0
  • Molde nedir arkadaş :D Atletico maçının geyiğini yapan fenevliler ne oldu? ismini bilmediğimiz takıma yeniliyorsunuz. Yazık l*n .

0|1
    0|0
  • feneve GALATASARAY'dan sonra biri daha 3'ün 1'ini verdi

0|2
    0|0
  • Türk futbolunun gelişmemesinin sebebi; Herkesin alttaki tenekeler gibi olması.

0|0
    0|0
  • Atamayana atarlar tüh onlara

0|0
    0|0
  • fenerbahçe takımı lüçük gördü

0|0
    0|0
Yükleniyor...