Bu çocuk beni deli edecek.

Ya erkek arkadaşım gitmiş, kafasına göre Beşiktaş'ta bir ev beğenmiş, satın almak üzereymiş kalkmış bana ''Evi bir de sen gör istiyorum'' diyor. Daha evlenmemize 3 4 yıl var, aradaki zaman diliminde ne olacağımız, nerede olacağımız, hatta Allah korusun ama beraber olup olmayacağımız bile belli değil. Üstelik ilişkimiz çok yeni. Hem ben o semtte oturmak istiyor muyum acaba ? Daha geçen gün ''Ablam Beşiktaş'ta oturuyor annem için gidip gelmesi zor oluyor, inşallah yakın bir yere taşınırlar'' dedim, o da inşallah dedi. Şimdi bu ne inat eder gibi ? Beğenmezsem ne olacak diyorum ''Beğen ne olur'' diyor ya sinirlerim tepeme çıktı, beynime kan sıçradı resmen. Onu kırmadan, daha zamanı olduğunu, acele etmememiz gerektiğini nasıl söyleyebilirim ? Kendimi birden yarın evleniyormuşum gibi hissettim ya.

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşım Oleeeeee:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Seninkisi direkt kaşarlık yani başka birşey değil bacı...

Ulan herif gitmiş ev almaya kalmış hem de İstanbul'da hem de Beşiktaş'ta sen halen beğenir miyim, beğenmez miyim? Tribindesin! Sanki parasını sen ödeyecen ha...Senin manitanın arabasıda vardır şimdi. Evi de olacak... Ne diyor hadis te mesela Eğer birisinin iyi bir bineği, salih bir hanımı ve geniş bir evi olursa dünya saadetindedir diyor. Anadın mı? Herif üçte iki yapıyor işte senden yana şüpheliyim. Evsizleri düşün aloooo! Kira verenleri ömrü boyunca ve çocuk okutanları be ya !

0|0
    1|0
    • Bu ne kaba bir cevap böyle, kullandığın üçüncü kelimeyi sana annene ve kız kardeşlerine armağan ediyorum, güle güle kullanın.

• Yarası olan gocunur. Aynada kendini gördün korktun tabi...

• gayrı menkul iyidir aldır evi en kötü ihtimal yatırım olur ayrılırsanızda sayende çocuğun evi olur bide anne nin yakınında olmak istiyorsun bakalım sevgilin de bunu istermi? iç güveyimi yapacan çocuğu? evinin hanımı çocuklarının anası kocanın baştacı ol sonsuza dek annenin dizi dibinde olamassın anne ne saygı sevgi hürmette kusur etme ama kaşyapım derken gö çıkarma ileride ya annen ya evin? sorusuyla karşılşmak istemiyorsan tabi

0|0
    0|0
  • Niye kiziyorsun ki illa sizin eviniz olcak die bisi yok kiraya verir yatirim amacli kullanir sende dedin senle ayrilir orayi begenen baska sevgili bulur iyi guzel bi yerden almis tuttum enisteyi :)

0|0
    0|0
  • beşiktas güzel bir yer hemde senin için alacaksa evi beişiktastan buna gercekten değer edecek birisisn sanırım bu olumlu cevap

ya eve seni atıp nasıl olsa evimiz burası bizim bişey olmayaak deyip seninle birlikte olacak yada diğer arkadasların dediği gibi ece baska kız atacak en aradığında

-aşkım neredesin

+evdeyim askım

-ne yapıyorsun askım

+evi topluyorum evi düzenliyorum boya badana yapıyorum vs

halbuki diğer kızla işi pişirecek

buda olumsuz cevabım

0|0
    0|0
  • beşiktaş aşkı senın aşkına baskınmı gelmiyorsa vazgeçer

0|0
    0|0
  • negüzel yatırım işte ne istiyorsun 4yılda çok uzun zaman öğrencimisinz

0|0
    0|0
    • Ben öğrenciyim o çalışıyor. Yatırım güzel bir şey tabi ama ne bileyim. Bunlar önemli şeyler diye düşünüyorum. Zamanı geldiğinde ikimiz beğensek hem semti hem evi daha iyi olmaz mıydı

• Eve kız atmak için yeni numara tuttum bunu.

2|0
    0|0
  • anlaşılan siz henüz hazır değilsiniz bence makul bir şekilde cevap verin oyalamayın

0|0
    0|0
  • Aşuk ile Maşuk :D özgürlüğünün değerini anladın değil mi!

0|0
    0|0
  • o belki değerlendirir başka şekillerde de evi sen beğenmesen de:)

0|0
    0|0
    • Sağol vallahi içime su serptin :S

• sen ne olacağımız belli değil diye düşünüyorsun da o düşünmüyor mudur acaba? hem de beşiktaş. hımm.

• bende beşiktaşta oturuyorum enişte neresinden aldı evi =)) tavsiye de ederim

0|0
    0|0
    • Yıldız'daymış. Semt olarak ben de beğeniyorum ama çok erken ya.

• atatürk lisesinin oradayım bende kim laa bu eniştee :))

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla bence sen abartmışsın çocuk ev beğenmiş tutacak aboww kızın fikrini almayı unuttum diye düşünüp sana söylüyor.Yani sen beğenmedim desen de alacak.Ki zaten ev bi yatırımdır hem beşiktaşta mis gibi.Dediğin gibi ileride ne olacağı belli olmaz.Belki ayrılacaksınız belki orda oturacaksınız belki de orayı satıp başka bi yer alırsınız.Şuan gelecekteki bi durum için tartışmak yıpranmak saçma bence.

0|0
    0|0
  • ne var bunda adam ev alıyomuş. hemen evlenelim orda oturalım dememişki sana senin niye kanın falan sıçrıyo beynine anlamadım :)

0|0
    0|0
    • İyi de evlendiğimizde burada oturacağız diyor. Benim de fikrimi sorması gerekmez miydi. Son dakika gel bir gör diyor.

• o kararını vermiş senin fikrin çokta önemli değil anlaşılan onun için. o yüzden daha evliikle ilgili hiçbişe ortada yoksa kesin olcaak diye bişeyde yok.. bırak alsın takma

• ama evlendikten sonra ikiniz için mi yoksa kendi için mi anlayamadım .Belki bi sürprizi olabilir sana yada gerçekten aşık :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ta evim olsa keşke:( Allah böyle istemeyene vermesin ya:)

0|1
    0|0
  • bırak evi alsın ilerde evlenirseniz o zaman karar verirsiniz ne yapacağınıza

0|0
    0|0
  • Açık açık söyle.

0|0
    0|0
  • tek derdin bumuuu bulmuşda bunuyosunnn yaa buna sevinmen lazımmbnce ne kızıyorsun

0|0
    0|0
    • Ama emr-i vaki değil mi bu :( benim fikrimi de alması gerekmez miydi :(

• oda dogru ama sana süpris yapmış iştee bak ne diosun daha ne olcagımız belli dgll ozmn bu kadr kafaya takmana gerkkk yokk :D blkkii başka biriyle o evde otrck sn şimdi mutlu olmaya bak :)

• senin yerinde olmak isteyen çok kız vardır bence ne güzel plan yapıyor sana değer veriyor hem evlenince o gelmiycek senin semtine sen gideceksin onun semtine ne var bunda o zaman oturduğun yerden sevgili yapacaksın anacının dizindende ayrılmamış olursun

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasın senle o evde oturmak için almıyordur daha evlenmenize 3 4 yıl varsa o zaten kendisini dusunerek alıyor olabilir ikiniz icin değildir yani o yüzden fazla sinirlenme oda bu sebeble senin fikrini baştan almamıştır

1|0
    0|0
    • Öyle bir düşüncesi varsa zaten, ay hödük adam ya. Öyle mi düşündü acaba.

• Yani benim aklıma bu geldi daha 3 4 yıl var diyorsun oda sana sormadan ev alıyor , kendini düşünerek almıştır ilersini evliliğinizi düşünerek değildir

• ee gelin güvey olmuş ,niyeti de ciddi anladın sen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...