Fenerbahçeye, Malmö ne yapıyor öyle?

Hahahahaha :D Yıldızlar takımı fenerbahçe :D :D :D yemin ediyorum kahkaha atıyorum. Dün atleticoyu yenemezsiniz diyenler dalga geçenler 3 yedi :D

Siz ne düşünüyorsunuz? :D

Güncellemeler:
İsmi Molde mi Malmö mü? :D tam bilmiyorum rakibinizin ama yokluktasınız :D onu biliyorum

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• İşte buna ilahi adalet diyorlar :) Kaç senedir şlde bizimle dalga geçen fenevliler avrupa liginde rezil oluyorlar. Ermeni takımına koyan Moldeye selam olsun!

2|2
    0|1
    • Aynen kardeşim :D yemin ediyorum saatlerdir izliyorum rakibin ismini bile bilmiyorum o kadar ki düşük seviyeli bir takım çoğu bu takımın 1911 yılında kurulduğunu bile bilmiyordu arkadaşımla izliyordum dedi oha ! ne zaman kurulmuşlar la bunlar :D kahkaha attım

• Aynen bende yeni duydum. Zaten ilk rakipleri atromitosu duyduğumda cips ismi sandım valla :D Norveç takımıymış. Celtic ve Ajax maçında ne yapacaklar çok merak ediyorum :D

• Celtic kapalı kutu oynar, kontra bulur. Ajaxta çok pas yapan ve hücum düşünen takım fenerin işi zor

Kızlar Ne Diyor 6

• Renktaş malmö değil ya molde olmasi lazim 😊

0|1
    0|0
  • Gelde gülme

0|0
    0|0
  • Molde o 😄

0|0
    0|0
  • @Leistungsstark Mal mö sence? 😂

0|0
    0|0
  • Tecavüz etmisler yazik onlara dalga gecerken insan biraz beynini kullanmali :D

0|0
    2|1
    • Edebe bak edebe, nerede öğrendin böylesini? maşallah meziyet yoksunu zaat...

• @Lonelywarrior40 Edepsiz bir kelimem yok orada tamam mi ! Tecavüz kelimesi mi edepsizlik? Beyninizi kullanin diye bosa yazmamisim simdi ikilee edepsiz kelimesinin sözlük anlamini ögren ve benim yazimin neresinde edepsizlik varmis bak.!! Ahlaksiz seni... simdi ikilee.

• Atletico barçaya kafa tutan takım onuda düsünmek lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kanka Molde Fk takımın adı karıştırmışın :D Ama farketmez molde malmö den de kötü bir takım hahsuıdjfk

0|1
    0|0
  • Malmö yıllar Evvel Başiktaşı yenmişti EUFA'da hemen millet rezil etmeye kalkmıştı, ama rövanşta Beşiktaş yenmişti Malmö'yü fakat yine aynı sene Galatasaray'a çıkan rakip Tromsö idi. Galasataray elenmişti o dönem o takıma...

Neyse ne, bizim teknik direktör aptallık etti yenildik Molde'ye :D Keşke ne Gs ne de FB yenilmeseydi bro, ülke puanı diye birşey var... Fanatizme karşıyım, milliyetçi düşündüğümden belki de...

0|0
    0|0
  • dün dalga geçenlere Türk değilsiniz diyenler bugün kendileri dalga geçiyor :)

1|3
    0|0
  • Türk takımı sonuçta fanatizme karşıyım, üzüldüm.

1|2
    0|1
  • Gittik iddaa oynadık bu maca bide allahim ya

0|0
    0|0
  • Ben bole takımın * ne salak futbol sergıledıler yaa yazık yanı takım yıldız oyuncu dolu nani disindakılerı toplasan bı oyuncu etmez kanet olsun bole futbola

0|0
    0|0
Yükleniyor...