Size biri bunu yapsa siz ne yapardınız?

diyelim ki facede biri size yazdı ve yazışmaya başladınız, iyce tanısp kaynaştınız. nette canım cicim derken sevgilim aşkım demeye başladı...sizin profilinizdeki erkekleri kıskanmaya başladığı için arkadaşlıktan attınız onun kıskandığı erkekleri...

3-4 hafta böyle sürekli bir iletişim halindesiniz...

bir gün onun da kız eklemeye başladığını farkettiniz..ama öyle gerçek hayattan değilde netten tanıştığı kızları eklyior resimlerini beğeniyor...ve sizde hani o da size karıstiya, ona neden bunu yapıyorsun dediniz...ve onun tepkisi ne inkar etmek nede o kızları tekrar listesinden çıkarmak...sadece size "bana birdaha yazma konuşma benimle" oldu...

damdan düşmüş gibi hissettiniz kendinizi aniden iletişiminizin bu şekilde kopmasında...

ne yapardınız? intikam mı alırdınız? veya başka birşeymi? cidden merak ediyorum çünki bir arkadaşımın başına geldi ve şu an ne yapıcağn bilmiyor...

okuduğunuz için teşekkür ederim:)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki adamın karakterinde bi bozukluk varmış ben hiç kafama takmam, yani tabiki ilk başlarda kendimi kötü hissederim ama çok üzülmemeye çalışırım

1|1
    0|0
    • evet sanirim o da kendini ilk dönemde buluyor ve gecicek...umarim o kisiyede baskasi aynisini yapar birgün..

• Evet senin yaşadıklarını başka kızlar yaşamaz hemde o karaktersiz adam rezil olur yaptığı yanına kalmaz

• dogru...cok mantikli canim...

Erkekler Ne Diyor 5

• valla arkadas sanirim arkasanizdan umudu kesince yeni kizlarla tanisma yolunu secmis hepsi bu:)

1|0
    0|0
  • bence iyi kurtulmuş bir kere kesinlikle sanal ortamda bu tür ilişkiler maalesef böyle sonuçlanıyo muhtemelen sapıktır sakın bir daha ne arasın nede eklesin bu ders olsun arkadasına...

2|0
    0|0
    • evet bundan ders cikarmali...sapik insanlar dolu yalanci ve insanla ne maksatla konusduklari belli zaten

• Bu anlattığın adamı hemen terketmemen için ortada duran sebep nedir. Bu sebepler seni güçsüz hale mi getirmiştir onun karşısında? Eğer böyleyse yapacağın şey köle olmak.

1|0
    0|0
    • yok canim ben degilim:) arkadasimin basina geldi...sanki dünyada baska erkek yok ya demi...

• iyi o zman.

• :)

• arkadaşın hoşlanmış bu kişiden demek ki ne yaacağını bilemiyor yoksa siler geçerdi. adamın da nasıl biri olduğu belli. hiç uğraşmadan yoluna baksın.

1|0
    0|0
    • evet bende ona dedim neden silip bosvermiyorsun nede olsa netten taniosun gercek hayata tasimadiniz diye ama cok zoruna gitmis sürekli beddua ediyor. yine söyleycem sölediklerinide ona

• onu silerim olur biter

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kayle almam ...

1|0
    0|0
  • demekki çocuk için ciddi bir ilişki değilmiş. zaten sanal aşklardan nefret ederim yaşayacaklarsa yüzyüze gerçek ilşki yaşasınlar.

1|0
    0|0
    • evet ya sanal ask ta neymis...sirf resimlerden yola cikarak. sanal ask yasayanin aklindan süphe ederim..

• Triple cevap vermiş gibi anladm ben. İntikam alıncak bi durum yok. Açık açık konuşmadan anlam veremezsin.o yuzden açık açık konuş neyi merak ediosan sor ve sonra herşeyi ona bırak.daha yolun başı çunku.

1|0
    0|0
Yükleniyor...