Müşteri hizmetleri, bimer, beyaz masalar, kurumların mail adresleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Günaydın arkadaşlar aklıma böyle bir soru geldi. Sizler işte bankalar olsun kurumlar olsun özel şirketler olsun beyaz masa vesaire bunlara güveniniz nedir. Yani bu birimler bizim attığımız mailler ile ilgileniyormu ? Yoksa göstermelik birimler mi bu konudaki düşüncelerinizi alalım.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• ilgileniyorlar ve gerekirse yazılı cevap vermekle kalmayıp telefon da ediyorlar. ancak küçük birimler oldukları için özellikle kredi kartı servislerine destek verenleri yoğunluk nedeniyle geç cevap verebiliyorlar ister istemez. daha önce başvurup yanıt almışlığım da var, oralarda çalışan insanlarla tanışmışlığım da...

0|0
    0|0
    • Evet bende birçok kere mail attım ve cevaplar geldi ama ben açıkçası güvenmiyorum. Ve genelde göstermelik olduğunu düşünüyorum. Çünkü hep klasik cevaplar veriliyor. Sanki sadece senin içini dökeceğin bir yermiş gibi geliyor bana.

• çözebilecekleri şeyleri çözüyorlar, ancak şirketin yapısal sorunlarından kaynaklanan bir şikayetse yapabilecekleri çok fazla bir şey yok onların da. üstelik çoğu performans kamçısıyla çalıştırılıyorlar; ağızlarıyla kuş tutsalar bile müştekilerin çoğunluğuna kendilerini beğendiremeyecekleri bilindiği halde:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bankalar kesinlikle ilgileniyor, hatta sonra telefonla da arayabiliyorlar sorunumuz için. Diğer kurum ya da özel şirketleri bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
    • Bankalar ilgileniyor evet çünkü olay farklı orada ama diğer bimer ve beyaz masa gibi yerler genelde hep klasik cevaplar veriyorlar.

• çok fazla şikayetim oldu ve her defasında çözüme kavuşturdular. çok ilgili ve terbiyeliler ve çözüm odaklılar. ben şahsen çok memnunum.

0|0
    0|0
  • İşin açıkcası ben göstermelik olduğunu düşünüyorum. Hiç bir şekilde geri dönüş, ilgilenme vs yok. Her şeyin göstermelik olduğu bir ülkede yaşıyoruz malesef...

0|0
    0|0
    • Bende seninle aynı fikirdeyim. Özellikle resmi kurumlar bu yönde sınıfta kalır.

• ismini vermediğim bir belediye ile yaptığım telefon konuşmasında. Beni hayvanlarla ilgili bölüme bağladında 32 dakika telefon da bekledim. Ertesi gün gittiğimde ise hiç bir şeyden anlamayan bıyıklı ağzındaki sigara külünün düşmek üzere olduğu bir amca gördüm. Ve benim konuştuğum adamdı... Hangi zihniyet, hangi mantık tamamen çıkar dünyası tamamen...

• Zaten özellikle belediyelerin bu anlamda kendilerini geliştirmeleri gerek en azından ilgili olmalılar. Seçim zamanı bir tek iliğili oluyorlar.

• Turkcell'in CEO'su Süreyya Ciliv'in hergün en az 30-40 mail okudugunu biliyor muyudunuz?

Turkcell çalışanı değilim ve bir bağım yok. Reklam yapmıyorum. Ama benim için ilginç bir nottu. Sizinle paylaşmak istedim.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler zaten özel şirketler ilgilenmek zorunda kalıyorlar çünkü müşteri memnuniyeti ön planda oluyor. Ama resmi kurumlar ilgilenmiş gibi yapıyorlar nasıl olsa seçimler 4 yılda bir oluyor.

Yükleniyor...