Bu sitede soru soranlara karşı tepki?

Anlayamıyorum yardım almak amaçlı düzgün ve gayet samimi bir şekilde soru soruyorsun ama,dalga geçmler karşıdakini ezmeye çalışmalar falan ne buya insanlar sizin bilgizlerinizden yaralanmak sizden olumlu şeyler öğrenmek için soru soruyorlar hep bi dalga.

Hemen hemen her soruda görüyorum bunu o dalga geçenler kendilerini ne sanınıyorlar acaba tam bir karaktersizlik bu sorulan soruya vereceğin bir cevabın yoksa git yok bu sorudan bıkmışmış neyse o zman bu siteyi kullanmayın sitenin amacısoru sorup sorulan sorunun cevabını almak değilmi ama tam tersi soru sorup karşılığında seninle dalga geçilmesi heralde:(

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• insanlıktan nasiplerini almamışlar.neyse ki ks tarihinde herkesi bilgilendirmek için çabalayan nadir insanlardanım :(

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• soruyu sorma sebepleri cevap almak değilki. çoğu bildiğini souyor dalga geçim yok puanım artsın zırt pırt. ama onu yapanlar bence her yaptıklarında kendi karakterlerinden bir puan düşürüyorlar. çünkü özel hayatta sanalda yaptıklarının on da birini yapamazlar. tabiri caizse klavye erkekliği denir bunada. (cinsiyet önemli değil)

1|0
    0|0
  • Tamamen sorunun içeriğine ve üslubuna göre. Soran kişinin nasıl bir düşünce yapısı olduğunu ya da hal-i ruhiyetini tam bilemeyiz. Ama birşey saçma ise saçmadır. Çocukça, sapıkça vs. farketmez. Bak bu soruyla dalga geçiyor muyuz hayır neden? çünkü belli bir anlam bütünlüğü taşıyor.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım çok güzel yazmışsın,taktir ettim.Burada soru sorulmasının nedeni çok kişinin bilgi,tecrübesinden yararlanmak olduğunu düşünüyorum.Bazen sadece laf olsun diye sorulduğuda oluyor. Ama, kişileri kötü sözlerle kırmamak gerektiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • şöyle ki güzelim senin tarif ettiğin türdeki insanlar dakika başı vıcık vıcık sulanmış aşk eziklerine karşı bir tepki olarak cevap veriyorlar. e haksızda sayılmazlar. öyle saçma sorular ki artık buna dayanamadığı için insanlar ciddi konular arayışı içerisine giriyor. hal böyle olunca o insan o soruyu bir daha sormasın diye öyle cevap veriliyor. sen hiç denk geldin mi çok ciddi bir hususta (bu husus saçma sapan aşk konusu değil tabi ki) mesela bir ders bir kültür bir kitap bir sinema bir edebiyat konularında alay eden bir tip gördün mü? hayır.

0|0
    0|0
  • Ben burdakilerden üstün bir insanım, birde ciddiyemi alıcam. Sanatçıyım ben.

0|2
    1|0
  • bilmiyolarsa ilgilenmezler en kötü dimi..

1|0
    0|0
  • Aynı şeyler, biz erkekler için de geçerli maalesef ki .. Ciddi karakterli insanları bulmak zor olabiliyor burada.. Ama bazıları da var ki gerçekten hakkını vererek cevap verebiliyor. .Şans meselesi bu arkadaş..Kimi zaman "oha" dediğin cevapları alıyorsun, kimi zaman bu ne laubalilik diyorsun .. Ama yine de biri çıkıyor ciddi bir cevap elbet veriyor ..

0|0
    0|0
  • hey maşallah 3 günde isyanı basmışsın.

0|1
    1|0
  • Onlar hayatı yalayıp yutup kenara çekilenler:/

0|0
    0|0
  • saçmalamasınlar

0|0
    0|0
  • ergenler çoğaldı

0|0
    1|0
  • Dostum sorun o değil haksızken haklı olduğunu düşünen insanı sen ezmiyorsun sadece gerçekleri görmesini sağlamaya çalışıyorsun...Tabi sen buna çalışırken,kötü taraf olabilirsin ama "süper süper"diyendense doğruyu söyliyeni yeğlerim!

0|0
    0|0
  • bazen ben de dalga geçiyorum ama sorunun ciddi olmadığını düşündüğümde ..

0|0
    0|0
  • beni mazur görün ey ahali. rahatsızım.

0|0
    0|0
  • eğer resimdeki sensen, evet çok haklısın :))

0|0
    1|0
  • Tamam ağlama ya. Geberesiceler ağlattınız kızı :(((88

0|0
    0|0
  • aralarından normal cevap verenleri göz önüne alırsan yeter..gerisini sallama yahu

0|0
    0|0
  • soru nasılsa cevapta öyle olur

0|0
    0|0
  • kiza duzgun cvblar verin lann

0|0
    0|0
  • Bunlar böyle işte naparsın :(

0|0
    0|0
  • Onu bunu bıraktaa sen gerçekmisin ya bune böle :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet çok haklısın tatlım bir edalar bir havalar bir kendini bilmezlik bende anlam veremiyorum bazen

1|0
    0|0
  • biliyorum cok dalga gecenler var , eskiden site boyle degildi. daha ciddi bir platformdu. ama ne yaziki coluk cocuk doldu.

1|0
    0|1
  • Var oyle bikac tip benim de gozume carpti !

1|0
    0|0
  • sorma ben de çok üzülüyorum ya

0|0
    0|0
  • Çok ayıp şeyler yapıyorlar =/

0|0
    1|0
  • Şerepsiz ırz düşmanları :[

0|3
    0|0
  • çok ayıp yaptıkları.

0|0
    1|1
  • Çok haklısın. Dışarıda ezilenler sanal ortamlarda hıncını çıkartıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...