1 haftada nasıl 5 kilo ya da 3 kilo verilir detaylarla anlatırmısınız kilo vermeye ihtiyacım var?

1 haftada kilo vermek kolayca nasıl verebilirim yardım edin kilo sorunu yaşıyoru boyum göre kiloluyum?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah kalvaltidan once bir bardak ilik su ic. sonra yumurta beyazi olabilir oglen corba bir dilim ekmek kullan aksam salatalik ya da meyve asiriya kacmicak sekilde. sekeri ne kadar az kullanirsan senin icin daha iyi

0|0
    0|0
  • kahvaltıda peynir süt gibi günlük besin ihtiyacını karşılayacak gıdalardan tüket. kahvaltidan 6-7 saat sonra sadece yoğurt ve kayısı ye. bu 2 öğün dışında çok acikirsan yap bir yeşil cay şekersiz iç iştahın kapansin :d

0|0
    0|0
    • iyide peynir ve süt sevmemki zeytin falan nefet ederim yoksa yerdim

• zeytin yemiyceksin zaten. sadece fiziksel gelişimini duraklatacak şekilde diyet yapma diye dedim. nesquik , nesfit gibi besinler öneririm ama yine süt kullanılıyor

• sütten nefret etmiyorum ama diğerlerine ağzıma bile sürmem yani

• Üniversiteye başlayacaklardan mısın? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gün de 1 saat yuruyus yap fakat tempolu yiyeceklerini azalt yaglı yiyecekler yeme asitli içecekler içme yemek olarak emek cok az ye benim düşüncem bu bende aynı soruyu sorrdum ama kimse cevap varmedi ben bunları uyguladım güzel sonuçlandı sanada öneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...