Gençlerbirliği yeni oyuncusu björn vleminckx uyum sorunu diye bişey yok...

Björn Vleminckx Bildiğiniz üzere Gençlerbirliği'nin yeni oyuncusu... İlk maçında ilk yarının flaş takımı Antalyaspor 'a 4 gol attı.. Bence büyük başarı.. Uyum sorunu falan hikaye oldu benim gözümde bu adamla... Umarım Wesley Sneijder 'da bu şekilde uyum sıkıntısı yaşamaz..

Güncellemeler:
Yeni Gelen Oyuncuların Uyum Sorunu Hakkında Düşünceleriniz.. ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• aslında hemen yorum yapmak doğru değil, karşı rakip o oyuncuyu ciddiye almamış bu bir gerçekti. bir sonra ki maçta da izleyip öyle yorum yapmak da fayda var. ancak tabi ki sevindirici bir gelişme. bu tarz oyuncuların Türkiye ye gelmesi ve başarılı olması önemli. ancak daha da önemlisi onun kanatları altında yeni bir tugay emre (emre olmasa da olur) veya bir hakan şükür yetiştirebilmektir. verilen paranın esas değeri o zaman ortaya çıkar. prekazi-tugay tugay-emre örneklerinde olduğu gibi.

1|0
    0|0
    • Galatasaraylı olduğunu düŞünüyorum .. :) Sneijder uyum konusunda napar sence bu hafta ki derbide oynarsa.. ?

• uyum sorunu olmaz galatasaray da çünkü bizde ki yapı aile yapısıdır. en zor anlarımız da bile biz bir arada duru birbirimizden güç alırız. bu sebeple sorun yaşamaz ama hemen oynatır mı o hocanın kararıdır. bence orta sahanın ortasında melonun yerine görev verebilir.

• haklisin adami kimse tutamiyor fisek gibi ama daha ilk mac belki sansi yaver gitmistir ilerde goruruz

0|0
    0|0
  • İlk maçta 4 gol atmadı 4 gol attırdılar oyun planı onun üzerine kurulmuş misal messi

0|0
    0|0
    • Sevincem tabi adam iyi cok iyi hemde... :) Ben seviyorum Barcelona' nın oyun anlayışını.. Messinin üzerne kurulu olmasını adam müthiş bi yetenek .. Bu oyuncuya gelice sonuçtta ilk maçında attı o 4 golü..

• ilk maçta 4 gol atarsan uyum sorunu yaşamazsın tabii :)

0|0
    0|0
    • 4 Golü atmadan önceki zamanı merak ediyorum ben adam nasıl motive olduysa artık .. Helal Olsun..

• o sözleşmelerde kamuoyuna paylaşılan bilgilerin hiçbiri doğru değil. vergi kaçırmak için bedel düşük yazılıyor. elden verileni nereden bileceksin?

• Tartışlır taabi orası :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Tespitin iyi hoş da soru yok yahu.

1|1
    0|0
    • :) Soru Uyum sorunu ...Sneijder takıma uyum sağlayabilir mi.. Beşiktaş maçında forma giyip 1-2 gol atar mı ? :) Çok şey istiyorum galiba..

• Aynen coni vaynen Beşiktaşlı değil beşiktAŞK lı ! :)

Yükleniyor...