En akın arkadaşımın eşi onu aldatıyor. Ne yapmam gerekiyor?

belki biraz abes bir soru olacak ama... en yakın arkadaşımın eşi onu aldatıyor ve ben bunu zaten tahmin ederken yazılı bir belge ile öğrendim ve kendim kurdum bu düzeni ve öğrendim..kesin yani kendimin bu dünyada nasıl var olduğuna inanıyorsam bu da o kadar kesin yani...her ikisinide iyi tanıyorum hergün beraberiz...ne yapmam gerekiyor işin içinden çıkamadım arkadaşıma bunu söyleyemem, söylemezsemde onu her gördüğümde ki çok temiz kalpli bir insan kahrımdan ölürüm ya...kızı gördüğümde de ki o kadar çok severdim onu, nefret duyguları uyanıyor içimde ve herşeyi o kadar güzel oynuyorki mutluymuş gibi... belkide bu beni sinirlendiren bu sahte yüz...napıcam...napıcam... napıcam...uyku uyuyamıyorum artık...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Seni alakadar eden bir şey değil , karışma ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yuvası yıkılmasın ama istersen

çocuğa başka bir telefon hattından mesaj at

belgeleride postala ona farklı bir isimden, yerden adama...

sen mesul olma..

madem bir b.k yicekler boşanın yaaa aklım almıyor bu rezilliği

0|0
    0|0
  • bence kadınla konuşabilirsin belki senin bildiğini blirse kendisi itiraf eder eşine

0|0
    0|0
  • sakın söyleme suçlu sen olursun zaten elbet bir gün öğrenir

0|0
    0|0
  • NE takıntılı herifler var sanane yahu bu kadar abartılı düşünme. söyle ya da söylem kapansın gitsin.

0|0
    0|0
    • en az 15 yıllık bir arkadaşım bunun takıntıyla ne alakası var...

Erkekler Ne Diyor 3

• direk söyleme. eşlerin arasına girince sonra sen zarar görürsün. hiç beklemezsin biri diğerini affeder sen suçlu olursun. bir şekilde elindeki belgeyi görebileceği bir yere bırak. belki bir not da yazabilirsin. farklı yollar dene ama asla direk söyleme.

0|0
    0|0
  • Yazılı belge ne kardeş onu merak ettim? :S Bence arkadaşına söylemelisin böyle kadınların mutlu olmaması gerekli

0|0
    0|0
  • arkadaşına deme ama eşini uyarabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...