En yakın arkadaşımın erkek arkadaşına karşı bir şeyler hissediyorum

başlarda hiç sevmezdim onu nefret ederdim hatta nefret ederdim neden bede bilmiyorum üçümüzde aynı yerde çalışıyoruz ve akşam geç saatlerde çıkıyoruz birlikte geliyoruz bazen hem onun hemde benim elimi tutuyo tanıdıkça ne kadar cana yakın ve iyi biri olduğunu anladım ondan hoşlandığımı anlayıca suçluluk duygusu kapladı içimi çok derinlerden gelen demek ki hep hoşlanmışım ondan uzak olmak için herşeyi yapıyorum aslında yapamıyorum onları birlikte görünce canım yanıyo ne yapıcam ben bazen herşeyi itiraf edip ikisininde benden uzaklaşmasını istiyorum ama yapamıyorum

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• banada oluyor bunlar.Mesela en yakın arkadaşımın sevgilisiden (şimdiki eşi) bi ara hoşlanıyordum ama şu anda onu bir kardeşten daha çok seviyorum.birde sevgilimin (şimdiki eşim) en yakın kız arkadaşı ile bir ara çok yakınlaştık.Evlendikten sonrada görüşmeye devam ettik bizde kaldığı zamanlarda eşim gece iç çamaşrıalrı ile gezerken görmüş.zaten benim için geziyordu bunu biliyordum çünkü bende bir kaç kez gördüm hiç istifini bozmadı.neyse sonra ortam biraz gerildi.eşim bunu uyardı.Defalarca kızı bana karşı tavırları için uyardıysamda eşimi cok sevdigimi soyledıysmde kız bana karşı sürekli canım cicim hayatım diye konuşuyordu eşimde cok sevdigi arkadası oldugu ıcın sesını cıkartmıyodu.bu olaylardan bir iki gün sonra o kadar aparttıiki bana aşkım dedi ve kafede sol tarafımdan sağ tarafıma uçan bir kadın gördüm.Sonra noldu yıllar boyu süren arkadaşlık bir erkek için bitti.Bence sende aşkını için at arkadasından uzaklasma ama 3unuz yanyana olmayın unutmaya calıs.Biraz uzun oldu kusura bakma ınsallah sana yardımcı olabılırım

0|0
    0|0
    • sana küfredesim geldi

• @soran yardım etmek isteyene küfür müü edersin? Sana diyo ki geçici hisler bunlar.telaşlanma ve üzülme diyor.sende ona küfrederek mi karşılık veriyorsun?

• neden kufur etmek ıstıyorsun kı gecici bir zevk icin kac yıllık arkadasını kırıcakmısın

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence büyük bi hoşlantı olmuş yaptığını tabi açıklarsan ikisinide kayberdersin bence o erkeğe sadece içini dök. . En azından senle gecelik de olsa bişeler yaparak yardımcı olabilir. . Baya aşık olmuşsun veya konuş seni yedek kulübesinde beklettikten sonra son dakkalarda sahaya sürebilir . .

0|0
    1|0
  • Sorunun ilk satrını okudum

şimdi beni iyi dinle

sakın yalnış fikirlere kapılıpta en iyi arkadaşını sevgilisine tercih etme.

Sonra ÖMRÜN BOYUNCA pişman olurdum dersin

kulağına küpe yap bunu güzelim.Ömrün boyunca içinde taşırsın bunu.

Ben yaptım böyle bir hata sakın ola öyle birşey yapayım deme.

0|0
    0|0
  • Kendini aşık hissediyorsun...Kendinde olan boşluğun dolduğunu hissedince hoşuna gittiği için sadece aşık olduğunu sanıyorsun...Ama aşk böyle birşey değil be güzelim elbet bir gün bir yerde gerçekten o boşluğun dolup taştığını göreceksin!

Bunu anlamak için hiç tanımadığın bi adama bu neden olmasın diye bakıp kendince analiz yap sonra anlıcaksınki aslında birini koymak istiyorsun oraya!

0|0
    0|0
  • ben hep soylerım kızlar her zman en yakın kız arkadasının sevgılısını calmaya calısır dıye...bunu bır kez daha gordum.

0|0
    0|0
  • ayıp ediyorsun

0|0
    0|0
  • mutlularsa insanların arasına girme. yarın aynını yaşarsın emin ol. sana orada yer yok. ya ikisine de durumu anlat ya da bir şekilde uzaklaş. senin için acıyor diye iki kişinin daha içini acıtamazsın.

0|0
    0|0
  • Şeytan kulağına fısıldıyor

git aralarını boz ve sen sevgili ol

neden elin kötüsüne bırakıyorsun

hemen aşkını itiraf et

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili bir konu başlıgı açtım bugun..ordan bak insanlar senin hakkında neler düşünürler fikrin olur :))

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum ama arkadaşının mutluluğunu bozmamalısın. bence içinden atmaya çalış, yapacağın herhangi bir hareket veya tavırdan ileride daha çok pişmanlık duyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Canım bende seni seviyorum, kalbimde ikinizede yer var.

0|0
    0|0
  • ben bu işi anlamıyorum arkadaş , yapmayın böyle şeyler milletin mutluluğunun katili olmayın..

0|0
    0|0
    • ben nasıl AYIRSAM DİE BİR SORU SORMADIM

• uzaklaş onlardan ikisiiyle de görüşme zira bu arkadaşlık bi daha asla iflah olmaz, sen onları gördükçe duyguların canlanır ve daha da kötüye gidir. onlara bir şey demesen bile belli etmesen dahi içinde bir canavar büyüyecek ve seni ele geçirecek ve bir süre sonra acaba diye bile sorular sormayacaksın bu sitede - aksine arkadaşım denecek o kahpe adama yapıştı bırakmıyor felan gibi sorular sormaya başlayacaksın. böyle aşağılık bir insan haline gelmemen için kendine başka arkadaşlar edinmen şart

• @DoktorAngel sonuna kadar atılıyorum..

• tek bır şansın var hoşlanma falan cart curt sen kendıne yenı aday aramalısın..

0|0
    0|0
  • o senin enişten .

0|0
    0|0
  • her aşk nefetrtele başlar demeki içinde bir sevgi varmış

0|0
    0|0
  • iyice olaylar brezilya dizilerine döndü be arkadasım S:

0|0
    0|0
  • Sakın! uzak dur. Uçurumun kenarındasın!

0|0
    0|0
  • genel olarak içindeki sevgi değiş şeytanın oyunu bence

0|0
    0|0
  • Grup kurun Eurovizyonlara katılın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen ikisiyle de irtibatını kes ama sakın söyleme, zira çok kötü beddua ederler ardından. İrtibatını keserek yeni ortamlara gir ki bu illetten kurtulasın, unutma arkadaşını arkasından bıçaklayan insan bir daha asla doğru adım atamaz, o adamı elde etsen dahi o adam da senin ne kadar adi bir insan olduğunu düşünecek her zaman zira dostunu hançerlemekle kardeşini sırtından bıçaklamak arasında fark yoktur. böyle bir insandan herkes tiksinir

0|0
    0|0
  • Yerinde olsaydım sevgilimden ayrılırdım.Zaten aynı iş yerinde olduğun biriyle sevgili olarak bir hata yapmışsın.Arkadaşından da uzaklaş.İşlerini falan bahane et görmemeye ,gördüğünde de konuşmamaya özen göster.Zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • bence itiraf et we uzaklastir ayni seyi bekarken banada yaptilar etmedigim beddua kalmadi simdi kiz arkim ewli hic mutlu değil ins olmazda

0|0
    0|0
  • Bunu yaşadım hatun benim anlatmalarımla sevgilime aşık oldu.

Şimdi nişanlılar.

Ben mi iyiym görünürlerde..

0|1
    0|0
    • İnşallah hiç mutlu olamazlar. Bir insanı yarı yolda bırakanın mutlu olması adaletsizlik.

• Senden çocuğum olsun istiyorum, bitanede senden olsun nolcak :D

• demek ki neymiş kız arkadaşlarını asla sevgilinle tanıştırmayacakmışsın- bu soruyu soran kız da eminim bu iğrenç hastalıklı erdemsiz ve histerik bozukluklu duygudurumu dışında masum bir insandır ama kadınların içinde bir yaratık var-diğer kadınları çekememe yaratığı, o yüzden en yakınındakı kızlarla (kız kardeşi kankası olsa dahi) rekabet halinde olur içten içe, ama bu canavarı besleyip beslememek her kadının elindedir, içimizdeki canavarları bizler yaratır ya da yok ederiz

• bence söyle

0|0
    0|0
  • uzak durman en iyisi

0|0
    0|0
  • sonuçta gönlü sende değil. senle sevgili değil ve sevgilisi var. bende yaşadım buna benzer durumu da çocuğa olum, dostum bilmem ne demeye başladım, biraz uzaklaşabildim kendisinden. uzak dur tek erkek o değil çevrende.

0|0
    0|0
  • demek ki neymiş kız arkadaşlarını asla sevgilinle tanıştırmayacakmışsın- eminim bu iğrenç hastalıklı erdemsiz ve histerik duygudurumun dışında çok masum ve iyi bir insansındır ama kadınların içinde büyümeyi bekleyen fırsatçı bir yaratık var-diğer kadınları çekememe yaratığı, o yüzden en yakınındakı kızlarla (kız kardeşi kankası olsa dahi) dahi rekabet halinde olur içten içe, ama bu canavarı besleyip beslememek her kadının elindedir, içimizdeki canavarları bizler yaratır ya da yok ederiz. Erdem, ahlak, soyluluk ve asalet gibi meziyetlerimizi geliştirerek bu canavarı yok etmek hepimizin elinde ama aynı şekilde cinsel güdülerimizin, ihtiraslarımızın, erdemsizliğimizin peşinden körü körüne giderek bu canavarı iyice besleyen de yine bizler oluruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...