Bel nasıl incelir?

merhaba arkadaslar benım olculerım 83 67 85 ben belımı 60 cm yapmak ıstıyorum ama hergun o kadar spor yapmama ragmen belden bı turlu ıncelmıyorum heralde genetık dıye duusnmeye basladım belımın kalınlıgı yontemlerınız var mı bıldık :/

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak ben bilimi su içerek yemek yiyerek ve spor yaparak incelttim anlatim sana. Sabahları kalktıgın anda iki bardak su iç. 30 dakika sonra bol malzemeli bir kahvaltı yap mesela zeytin peynir domates salatalık yumurta süt. Yumurtadan 2 tane ye sütten bie bardak iç. Diger besinlere gelirsek domates vs. Yazdıgım şeylerden diledigin kadar yiyebilirsin onların kalorisi az olduğu için kilo yapmaz ve çabuk eritirsin. Bunları yapmanın nedenlerini söylüyorum. İki bardak su içtiginde vücudunun tum organlarını çalıştırıyorsun sonucunda kalori harcarsın. Bol besinli kahvaltısa ise (şekersiz ve yağsız bir kahvaltı olacak çay içiyorsan sadece 1 tane şeker atma hakkın var) sen ne kadar fazla besinli kahvaltı yaparsan bel çevrem incelir. Bu sebeple sağlıkçılar ve diyetisyenler bas bas bağırıyor kahvaltı yapın diye. Ben bunu 10 kişiye yaptırıyorum ve 1 kişide 1 haftada sonuç aldı ama sporunuda yapacaksın. Detaylı konuşmak istersen mesaja gel istedigin herşeyin cevabını verebilirim

0|0
    0|0
    • kahvaltıyı hıc atlamam sanırım ben sekerlı seyler yedıgım ıcın sabıt kalıyorum :/ recel bal fılanda yıyorum azda olsa yarın onları tamamen cıkartıcam hayatımdan

• Reçel ve balda şeker oranı çok yujsek biraz değil tamamen kısman gerekır bir hafta dene sonucunu almazsan bal ve reçel ye. Mesaja gel daha ii olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...