Erkek arkadaşım bahane mi yapıyor?

Kesik kesik haber verdiği için sevgilim trip attım.Bunun üzerine erkek arkadaşım sorgulamamdan rahatsız olup bana trip attı.Bense haksızım diye düşünüp özür diledim olayın üstüne 2 gün ama hala soğuk davranıyor ve özledim diye attığım her mesaja tepkisiz kalıyor...

Neden böylesin uzatıcak mısın bunu dediğimde bana tepkisi kırgınım geçer sonradan demek oluyor.Bu bahane değil mi sizce ne yapmam gerek ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen bizleri erkeğin trip atanından koru Yarabbiiiiiiiiiğ.

0|0
    0|0
    • hahaa amin :D

• Katillerle empati kurmak istemiyorum :D hiç çekemem, sen de yıpratma kendini, ilgilenme.

Erkekler Ne Diyor 2

• Açıklamaların sonucunda vardığım kanı ; trip atışlarınıza sağlık. aynen devam, bir gün mutlaka atacak başka şeyler de bulursunuz.

0|0
    0|0
    • açıkcası ben trip atmıyorum erkek arkadaşım bunu yapıyor ama sıkıldım yani bi erkek 3 gündür sırf kesik kesik mesaj attı dıye ona kızdım :bu yüzden trip atar mı ya vala hayran kaldım :)

sence neden yapıyor

• Var bir bit yeniği bu işte ;) kurcala bakalım biraz

• bana da öyle geliyor da hadi hayırlısı :( aldatan erkek nasıl anlaşılır ki

• üstüne düşmeyi bırakırsan düzelir.

0|0
    0|0
    • tamam bi daha da özür dilemicem bu konu hakkında ama hatalı ben miyim ki ?Kesik kesik haber verdiği için sordum napıosun vs diye üste cıktı direk

• olur böyle şeyler. ortada hata yok güzel kardeşim.

• cok tsk ederım o hlde uzatmıyım bende kı duzelsın spontene iyi günler cok tsk ederım

Kızlar Ne Diyor 2

• :) ayy özür diledin olay bitti işte

şimdi sessiz kal, merak uyandır...

bak nasıl yazacak üstüne gidersen böyle olur

1|0
    0|0
    • pekala cok tsk ederim sessiz kalıcam .

• soğuk olması dısında davranısların da bır garıplık hıssettın mı ? bulustgunuzda her zamanknden farklı davranıyormu yada senı kendınden sogutmaya calısıyormu bunlara dıkkat et içlerinden bırı bıle varsa ayrılmak ıcın hazırlık yapıyordur ama yok dıyorsan zamana bırak duzelır :)

0|0
    0|0
    • açıkcası uzun zamandr bulusmuyorz benım fınallerım vrdı eve ne zaman geliceksin diye sorardı veya ne zamana kadr burdasın dıye sorular soruyor sureklı ama onun dısında haber verıyor hbrde ıstıyor ..

• ozaman sıkma canını duzelır bır sure sonra belkı yogundur kafasını dınlemeye ıhtıyacı vardır

• tsk ederım ıns arkadasım :(

Yükleniyor...