Sevgilinizin en yakın arkadaşınızı arzuladığını anlarsanız?

Hareketlerinden ,davranışlarından bunu çok belli ettiğinde neler düşünür ve yaparsınız ?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Öyle hikayeler kurup durmazdım.

0|0
    0|0
  • Grup yapariz falan :P sakaydi yanlis anlasilmasin sevgilime sorarim once suclarmis gibi sorarim ama sonra da seviyorsa gelir pesimden ama genelde itiraflar bu durumlarda geliyor :D wuuhhuuu kaslar guzelmis buarada :)

0|0
    0|0
    • En mantıklısı üzülmeye ne gerek var..3lü takılın herkes mutlu olsun :)))

• Daha etkili olur yani :D

• seni ekleyemdi arkadaş olarak engeli kaldırırmısın..senle biziyi arkadaş oluruz :))9

• Niye la o pezo mu en yakın arkadaşının sevgilisine bakcak neyse aynı ortamda bulunmamaya özen gösteririm

0|0
    0|0
  • gözlerini oyar eline veririm arkadaş.

0|0
    0|0
  • bende ona aynısını yapardım

0|0
    0|0
  • Çüşledim kaldım.Diyelim ki ile başlıyorum cümleye, bakışlarından tabi. Birde insanın içinde fesatlık varsa anlar.

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum bu sevgi eksikliğinin belirtisi anında uzaklaşırım hissettiğim an

0|0
    0|0
  • aralarından çekilirim gençlerin yolunu açmak lazım

0|0
    0|0
  • Öldürürüm, öldürmeden önce işkence yaparım ama.

0|1
    0|0
  • Bnden onun yakın arkadaşından hoşlanırım sorun yok

1|0
    0|0
  • Oraya cikarir ve onu rezil ederdim sonra tabi hemen ayrilirdim

0|0
    0|0
  • Sessizce ayrılırım.Çünkü derdimi anlatsam bir şekilde zeytin yağlılık yapar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 39 yerinden bıçaklayıp, gözlerini kaşıkla çıkarıp , suratına kızgın yağ döküp çalılara gelinlik giydirip atardım..

1|0
    0|0
  • Ayaklarından ayrı ayrı tavana asarım, sonra balta ile kafasına kadar yararak ikiye ayırırım ateşi söner hem içi açılır

1|0
    0|0
  • çok kotu bır durum

0|0
    0|0
  • sevgilimi boğabilirim dövebilirim çok sey yapabilirim :)

1|0
    0|0
  • bende onun en yakın arkadaşını arzularım..herkesin anladığı dilden konuşmak en iyi iletişimdir...

0|0
    0|0
  • Ya zaten kaşarsa kendini belli eder tecrübelerin karşında bunu anlaman lazım

0|0
    0|0
  • Onun en iyi arkadaşıyla yatarım.

0|0
    0|0
  • sıkardım kafasına derdimde böle düşünen insana o kursun bile az bosver koy tekmeye kıçına yol alsın

0|0
    0|0
    • her öyle olanı vursan memlektte kız kalmaz :)

• kız arkadaşından darbeli, gibisin "nysa"

Yükleniyor...