Kullandığınız internet paketi ve ücreti nedir?

Ben ttnet kullanıyordum... sınırsız paket 63TL. Yalnız geçenlerde faturamı kontrol ettiğimde gördüm ki 2012 de hattıma tivubu paketi tanımlamışlar ve 3 ay sonunda ücretlendirmişler. Bugüne kadar bu paketi de ödemişim. Otomatik ödeme talimatı verdiğim için faturayı kontrol etmiyordum her neyse firmayı aradım durumu bildirdim. Bu hizmeti ne istedim ne de kullandım ama parasını ödedim. Firma diyorki ''işlemi online işlem merkezinden yapmışsınız'' :) iyi de ben bugüne kadar ne online işlem merkezine girip bir şifre aldım ne de kullandım. Yani iade talebimi reddettiler, ben de bu duruma sinirlenerek aboneliğimi iptal ettirdim, İnsanları aptal zannediyorlar bakalım şimdilik hattımı dondurdular 10 gün içerisinde dilekçe vereceğim, son bir kez de ttnet internet sayfasından durumu yazdım. Olumsuz yanıt alırsam dilekçeyi verip komple aboneliğinden çıkacağım onun için piyasa araştırması yapayım dedim. Önerdiğiniz ya da kullandığınız internet sağlayıcı adını ve ücretlerini paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ederim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Doping 8 mbıte kadar lımıtsız ücretını ben odemedıgım ıcın bılmıyorum

0|1
    0|0
  • Süper online kullanıyoruz sınırsız 35 tl ödüyoruz ama normalde 59muş galiba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkcell sınırsız vınn 90 küsur lira

kanka sen tüketici hakları koruma dernegine git şikayette bulun ttnet ile ilgili ve online işlem merkezinden diyorsa onların serverında IP logları tutulur verin bana o IP adresini mahkemeye başvuru yapacam de keklemeye calısmıs ttnet sakın kanma şrefsizlere

0|1
    0|0
    • Aynen IP numarasını sordum, zaten bunlar beni şubatta aradı bu paketi vermek istediler. Kabul etmedim, konusmalarımı hatırlıyorum..olmazsa onlarda kayıt altındadır.

• evett tum konusmaların kayıt altında kafasına göre yapmıslardır sende adil yollardan tehdit et almadığım hizmetin bedelini ödettiniz mahkemeye ve tüketici haklırına şikayette bulunucam diye geri adım atma sen haklısın her türlüde catır catır alırsın kanunlar artık tüketiciden ve magdur olandan yana

• sınırsın Süperonline kullanıyorum.. fiyatını tam olarak bilmiyorum, ben ödemiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...