Kadınlardaki ilişki anlayışının mantığını merak ediyorum

burda da çok dikkatimi çekiyor kızlar erkekler güvenilmez bütün dertleri bel altı diye düşünürken nasıl bu kadar sevgili ilişki hayranı gibi davranıp ortalıkta sevgili sevgili diye dolaşıyor ve devamında bir ilişki yaşayıp sonucu hüsran olduğunda neden sızlanıp duruyorlar madem gayet ciddiyetliler neden evlilik düşünmüyorlarda orda burda buldukları insanları çekmeye çalışıyorlar yada yine orda burda karşılaştıkları insanların peşine düşüyorlar(ben evlilik dışında hiçbir ilişkinin ciddiyetine inanmıyorum)

Güncellemeler:
sonucunu önceden bildiklerini idda edip ilişki muhabbetinin peşinde neden bu kadar hevesli bir şekilde koşturuyorlar bekledikleri sonuçla karşılaşınca neden bu kadar tepki veriyorlar

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Cevabı basit.. kadınlar yaradılış gereği sürekli ilgi ister.. o yüzden hep bir ilişki içindedirler. Bu şekilde daldan dala konan birliktelikler sayesinde hiç ilgisiz kalmazlar. En son bunlardan biriyle evlenmeyi mantıklı bulduğu an da evlenir. Kadınların ilişkileri genelde mantık ve çıkar üzerinedir. Dünyayı erkekler, erkekleri de kadınlar yönetir..

1|1
    0|0
    • evet haklısın dostum bunun böyle olduğunu biliyorum aslında ama sonuç kısmı işte bahaneleri sorun başlarken sonunu düşünen kahraman olamaz mantığı mı var acaba işin açığı bu sanada oluyordur sonra bizler vicdana vuruyoruz olayı erkeğin aptallaşma noktası olarakta bunu görüyorum

• Üzerine düşünme.. kadınlar düşünen erkekleri sevmez :D

• tamam aptalı oynarım işe yaradığını biliyorum :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlilik düşünmeyecek kadar genç arkadaslarımız var .Yada evlilikten korkanlar,bazıları aşka bile kendini saklarken,Kadınlar toplum olarak bilinçlendi artık kimse küçük yaşlarda evlilik tercihinde bulunmuyor.Evliliklerin cogu bosanmayla sonuclandıgı için herkez kurdugu arkadaslıklarda ayıklama peşinde umdugunu bulamayanların sayısıda bir hayli fazla,maddi sıkıntı,aile baskısı,karsılıksız saygı,şiddet bunları etkiyelen faktörlerden peki sen her kız arkadasınla ciddi birşeyler düşünebiliyormusun hayır ya oturusunu kalkısını begenmezsin ya konusmasını vs bu kadınlar içinde aynı

0|0
    0|0
    • evet bunlarıda anlayabiliyorum burda da bir sıkıntı yok çeşitli sebeplerle evlilikten bir kaçış var onuda anlayabiliyorum bilinçlendilerde bunada ok ama şurda bir sıkıntı var sonunu öngördükleri bir durumun peşine bu kadar düşüp sonra akıllarında ki sonuca ulaşınca neden böyle fazla tepki veriyor suçluyorlar aradaki fark burda bana sen her kızla diye soruyorsun kimseyle beklentiler üzerine başlamıyorum hayaller kurmuyorumki çok erkekte böyledir sonuçta pek önemli değildir

• Aradaki tek sorun kadınlardaki duygusallıktır.Aslında kadınlar erkeklerde zekidir.Fakat duygularına esir düşerler.Böyle bir durumda mantıkta devre dışı kalır

• sonucunu önceden bildiklerine nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? bir kadın neden ıkı gün sonra ayrılıcaz ama ben bir süre bu adamla birlikte olayım diye düşünsün ki? böyle bir ilişki modeline sevgili olmak denmez yani takılırsın belki ki onda da her iki taraf da durumun farkındadır.

0|0
    0|0
    • ilk sorunuzdan sona doğru cevap veriyorum :D -e kendiniz söylüyorsunuz -bunun cevabını arıyorum zaten neden erkeklerden bir cacık olmaz deyip o yola giriyorsunuz :) -sevgili olmanın kriterlerini kim belirliyor bence sevgili muhabbetiyle dost muhabbetinin hiç farkı yok bence inanmak istediğine inanıyor insanlar daha fazla değer görmek adına uydurulmuş yalan bence sevgililik anlayışı böyle bağlamaya çalışıyor insanlar karşılarındaki kişiyi

• hayır gerilmedim :) anlaşılamayn şeyin ne olduğunu pek anlayamadım da ben o açıdan :)

• anladım :D gayet açık olduğunu düşünüyorum yinede açıklamaya çalışayım kadınlar genel itibariyle erkeklerden umutsuz değilmi erkeklerin beklentilerinin tek birşey üzerine kurulu olduğunu düşünmüyorlarmı peki bu zaten içlerinde var olan birşeyken neden sürekli bir erkekle olmak için uğraşıp sonucunda bekledikleriyle karşılaşınca tepki gösteriyorlar hem böyle düşünüp hemde tepki göstermeleri tezat değil mi bunun daha ileriside erkekleri kısıtlamaları tabi ama o konu başka bahara :D

• evlilik ciddiyet demek değildir...evlense ne olacak..ayrılabilirde..neye güvenicez...

0|0
    0|0
    • iyide merak ettiğim bu değil ki evliliğe dahi güvenemiyorsanız durum daha vahim değil mi diğer adamlara nasıl güvenebiliyorsunuz yada çeşitli beklentiler içine girebiliyorsunuz hem kendini birşeylere korumaya çalışmıyor hemde sonuçlarına razı olmuyorsunuz benim anlamadığım bu

• hiç bişey anlamaışsın..ben değil..erkekler yapıyor..yani, terkediyor iyisini bulunca demek istedim.

• şimdi anladım :D ya ne bileyim konu hatunlardı bu kısımda erkeklere dönüşmüş ben o arayı kaçırdım :) tamam yine başa döndük o zaman hatun kişiler başlangıçtan sonucun hüsran olacağını düşünüyor bende soruda burdan başladım zaten böyle düşünürken neden bu koşturmaca ilişki hayranlığı bunu merak ediyorum

• Senin gibi düşünen 1 en fazla 2 tane.

0|0
    0|0
    • nasıl yani erkek olarak mı ?

• Evet erkek olarak, çoğu egosunu tatmin etmek için takılıyo. Götü yeterince kalkınca ayrılıo.

• yok ben başladığımda kıçım havada oluyor :) kendi adıma farklı olan ise ego tatminine felan ihtiyaç duymuyorum kendime güvenim gayet üst seviyede evliliğe ve aile olma kısmına ise tabiki inanıyorum hatta bunun gayet hoş olduğunu düşünüyorum bundan fazla yorum yaparsan tepki gösterirsin sanırım keza bu soruda bahsettiğim olayı fark ettiğimde bütün düşünce yaklaşımım değişiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Askerde mantık olmadığı gibi kızlardada mantık arama

askerlik mantık oyunuysa kızlar mantık oyunu gibi

aslında mantık yoktur kızların kuralları vardır

bu bir çelişkimidir bu 3 nü istiyorum?

0|0
    0|0
Yükleniyor...