Arkadaşlar kilo vermek istiyorum denenmiş bir zayıflama yöntemi olan var mı?

arkadaşlar kilo vermek istiyorum denenmiş bir zayıflama yöntemi olan var mı?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek istiyorsan düzgün bir diet sağlam bir spor ve sağlam bir irade.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaynamış su iç. ve günde iki kere aç karına spor yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Verecegim yöntemi uygula. Sabah kalktıgında iki bardak su iç 30 dakika sonra kahvaltı yap hayatından şekeri şutla. Şeker yağ yapar. Günde alman gereken şeker miktarı 2.5 gramdır buda çaya bir şeker atmak demektir. Kahvaltıyı es geçmiceksin. Kahvaltıda buldugunu ye ama helva reçel vs. Şekerli şeyler yemiceksin. Örnek olarak bir kahvaltıda 1 tane domates (dilim domates değil. Tam yuvarlak domatesten bahsediyorum salatalıkta öyle) bir tane salata 8 10 tane zeytin bir dilim peynir bir bardak süt 1 2 tane yumurta. Gördüğün gibi zengin doyurucu bir kahvaltı oldu. Bunun sebebi ise göbek ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmak için. Bilim adamlarına göre kahvaltıyı ne kadar zengin bir şekilde tüketilirse belde incelme görülür diyorlar ve bende uyguladım işe yarıyor. Gün içinde bol bol su iç. Vücudunu temizler. Sorularının cevaplarına ve ya detaya girmek istersen mesaja gel

0|0
    1|0
    • Bir ay boyunca dediginiz gibi yaptim ve spora da gidiyorum yaklasik 2. - 2.30 saat suruyor haftanin 5 günü. 1 ayda 4 kilo 600 gr verdim. Boyum 168 kilom 68 ben 63 olmak istiyorum yani bir 5 kilo daha vermek istiyorum. Kisaca artik kendimi iyi hissetmek istiyorum.

• Mesaja gel senin koçun gibi bir şey olim bir kaç kişiyi takip ediyorum sosyal ortamdan gelişme gösterdiler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...