Çocukken yaptığınız salaklıklar neydi?

yaptığınız yada düşündüğünüz salaklıklar neydi ?

mesela babam bana sarı çiçek ilahisini okumuştu.

''benzin neden sarıdır'' diye bir bölüm var orda

ben orayı anlamamıştım. aklıma akaryakıt istasyonu gelmişti.

küçükken ay'ın gölgesinin neden vurmadığını merak etmiştim.

ben küçükken maldım.

Peki sizin salaklıklarınız nelerdir?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mallık değil de benim bir teoremim vardı. Geleceğe dönüş filmini seyretmiştim ilkokula gidiyordum, ilkokul 2 sanırım. Evet 2. 7 yaşındaydım çünkü ve diyordum ki: "zaman makinesi ben ölene kadar çıkmayacak, çünkü benim yaşadığım en güzel yaş 7, ve eğer zaman makinesi gelecekte yapılırsa ve ben binersem bu yaşıma gelirim, şuan gelecekteki ben buraya gelemiyorsa zaman makinesini ya ben göremeyeceğim ya da yapılamayacak."

Nasıl? :))

1|1
    0|0
    • haha ben de yazarken zorlandım, zira sabah oldu. :D

• onu alta yazmıştım ben, burası yanlış oldu..aman yarabbim her yerde göz mü var nedir?

• nereye yazarsan yaz görüyorum ://7777 deme bida karafatma :(((88

Erkekler Ne Diyor 8

• aslında insan her yaşta aptalca şeyler yapabilir zira bu insanın içindeki şiddet içgüdüsünü bastırma yöntemlerinden biridir bazıları bilgisayarda oyun oynayarak şiddetini bastırır bazıları ortalıkta bağırıp çağırıp küfrederek yada kavga ederek ama egzeri zeki ve üretken insanlar kimseye zararsız olan bu yöntemi seçerler saçmalarlar ve bunu tamamen bilinçli yaparlar aslında buda pozitif enerjiye dönüştürülebilen bir motivasyon yöntemidir ...

1|0
    0|0
    • sayende artık çok büyük çok önemli bir iş yaptığımı düşünüyorum asdfyahfsgvdjyausguhfdj:(

• buda bir rahatlama yöntemi sonuçta önemli olan seni en zor anında motive edip pozitif düşünceye zerk etmesi gülmek güzeldir :)

• Ben küçükken tabelada yazan

''No smoking'' yazısını

''smokin giymek yasaktır'' anlamına geldiğini sanardım.Kendi kendime düşünür dururdum çok saçma diye.

2|1
    0|0
  • Sordum şişko haruna annen baban varmıdır derdik bizde bi arkadaşa o ilahiyi hiç unutmadım:) 6 yaşımdaydım kuzenim beni kandırıp cimbomlu yapmıştı oysa fenerliydim sene 1989 gs feneri 3-0 yeniyor eve koşarak gidip babamı kızdırmıştım hahah nasılda yeniyoruz baba bana ters ters bakıp olm bak git demişti:) evden uçarak kaçtım tabi maçı 4-3 fener almıştı eve üzgün bi şekilde boynu bükük geldim karşımda babamı gördüm yaa baba nasıl oldu öyle ya dedim babamda valla oğlum bende anlamadım ne olduğunu tabi içten içe gülümsemeler:) o günden sonra tekrar fenerli oldum tabi önce başımın üstünde ekmek kırıp yeminimi bozduktan sonra o günü asla unutmam unutamam biraz uzun oldu idare edin:=)

0|0
    0|0
  • Küçükken Babamın Cebinden Para çalardım.

0|0
    0|0
  • bi keresinde bisikletin orta demirine oturmuştum bi yere çarpacam diye korkarken çok büyük acı çekmiştim :)

0|0
    0|0
  • ilk okulda öğretmenim e deniz in suyu neden mavi demiştim bunda sanırım deniz olmayan bir yerde yaşamanın da bir etkisi vardı sanırım :-)

0|0
    1|0
  • "Ayın gölgesi vuruyor aslında" (güneşle dünya arasında kalınca...)

----------------------------

Ben de hırsızı "arslana benzer bir yaratık" zannederdim. DSİ'nin falan küçük kapalı jeepleri olurdu; onları da hırsız arabası (onu götürdükleri araç) zannederdim... :))))

Çocuk "popodan doğar" zannederdim... :))

1|1
    0|0
    • Çocuk "popodan doğar" zannederdim... :))

bunda bari yaklaşmışsın oda bir şey.

• "Ayın gölgesi vuruyor aslında" (güneşle dünya arasında kalınca...)

Aydınlattın beni saol asdghjahdnıjkaksd

Biliyoruz :( artık mal değilim:(

Çocuk popodan doğar nerden çıktı onu anlayamadımasydghjahsdnjkasd

• Nerden çıktığını mı anlaymadın. Ama artık mal değilim, demiştin... :)

O da benim çocukkenki salakça bir sanım işte.

• ben arkadasımın burnuna ince pillerden sokmuştum.belki beynine gider kafası daha çok calısır dıye ama sorun bendeymıs bunu anladım

0|0
    0|0
    • leblebi denedinmi

• sen mallıkta düşüncelerinle çığır aşmışsın:D

• denemedim dila.artık büyüdüğüm içinde deniyeceğimi pek sanmıyorum .s

Kızlar Ne Diyor 5

• zillere basıp kacardım :D şimdi basanlara sövuyorum ne salakmısım cocukken :D

0|2
    1|0
    • haha:D yaramazmışsın salak değil.

• süper adrenalin oluyor ama değil mi?

Zamanında az yapmadık.Bir keresinde zili bantla yapıştırmıştık.Adam 10. kattan inene kadar çaldı zil.HAhaha ne günlerdi

• hahahaah :D

• komşunun çocuklarıyla kan kardeş olmak için bileğimizi kesecektik popomuz yemedi bizde salça sürdük bileklerimize birleştirdik adwjdwjd ne kadar malmısiz lan çocukken :D

1|1
    1|0
  • kardesimin burnuna leblebi sokardim

1|2
    0|0
    • :D

Yorum yok!...

• tamam tosbaga kizma ;)

• evet herkes uyusun, geyik döndükçe bir yerlere yorum yaparken buluyorum kendimi.. yani ama burna leblebi olayına da gel de yazma yani? :P

• Arabayla giderken ayın hep bizi takip ettiğini düşünürdüm :))

1|0
    0|0
    • hahaha:D bak bu süper ; kuzenim 4-5 yaşındayken vapurla karşı yakaya geçmiştik dönerken akşam saatiydi . bindik vapura ay vardı. döndük inerken kuzenim ay'ı tekrar görünce '' aa ay bizden önce gelmiş '' demişti. çok gülmüştük asgdhjasbdjsad

• Hatta bulut geçerse önüne yaa ay sakladı haha bir de aydan biz hızlı gitmeliyiz koltuğu itmeler ahaha ahaha :))

• neler yapamdık ya offf hatırladım şimdiii :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...