Insanlara güven problemi...

herkesle çok iyi anlaşırım herkes bunu der ama en yakın dostuma bile çok güvenemiyorum aslında çok ta konuşurum güleryüzlüyüm. ama bu güne kadar adam akıllı bir dostum olmadı, sevgililerimle maximum 12 gün birlikte kalmışızdır. en yakın arkadaşım bir gün bana şunu söyledi.

sen çok yardımsever çok iyi güvenilir bi insansın ama sende bir şey var insanları engelleyen duvar gibi..

bu sorunun üzerine nasıl gidebilirim ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bendensin arkadaşım. Bana da çok gleryüzlü çok yardımseversin ama sibirya rüzgarı esiyor senden dediler öyle kolay arkadaş kabul etmiyorsun falan. İnan bana bu şekilde yara almadım ben hiçbirşekilde. Belki şöyle düşün belki çok ufak birşeyde bile olağanüstü yıkılacaksın o yüzden beynin sana mesaj veriyor gardını al diye bu da olabilir bence. Bir zararını görmedim ben bu şekilde mutluyum. Olurda birgün herşey ters giderse, herkes etrafımdan kaybolursa, ben hayatımda kendi kendime de yetebilirim. Bence iyi bişey aşmaya çalışıp kendini üzme. Güvenilmeyecek insana güvenirsin o dağlara kar yağar. Unutma bu sadece sana bağlı olan bişey değil. Bence neysen o kal.

0|0
    0|0
    • işte bu yüzden de yalnız kalmaktan korkuyorum. tamam bi şekilde kendime bakabiliyorum. ancak hayatımdaki insanlar akıp gidiyor. belki iyi insanları da kaybetmiş olabilirim.

• Sen asla yanlız kalmazsın. İnsanlar gelip geçicidir. Benim bu yaşa kadar dost gördüğüm ve hala birlikte takıldığım planlar yaptığım sadece bir kişi var ona da bel bağlamıyorum güvenimin de bir sınırı var. Milyon tane kanka, dostum diyen kişi oldu şimdiye kadar hepsi değişti yerine başka böyle diyenler geldi. Hep böyle olur bu yanlız kalmazsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir psikologtan destek almanı tavsiye ederim.Hemen terse çekip ben delimiyim muhabbetine girme sakın.Sana tiyolar verir yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • güven olarak bakma eğlenmek olarak yardım etmek olarak bak sonuçta kimseye güvenmek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • duvari yik oglum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir yandan severken diğer yandan daha çok seveceksin anladın sen onu. Bu işler böyle.

0|0
    0|0
  • sıgaraya basla gecer Ç:Dd bu ne laa

0|0
    0|0
  • eee, yani?

0|0
    1|0
Yükleniyor...