Şimdiye kadar yaşadığınız en kötü anınız neydi?

bu yaşınıza kadar başınıza en kötü ne geldi mesela? veya bu olay bende derin izler bıraktı dediğiniz hangi olaydır

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• 5.sınıfa gidiyordum.Bizim mahallede deli muzaffer diye bir adam vardı.Adam harbiden deliydi.Evim okula 5dklık mesafedeydi.Ama bu zaatı muhterem yüzünden okula dolanarak 15 dk'da anca giderdim.Bizim çok dayakçı bir matematik hocamız vardı.Geç geleni çok pis döverdi.Günlerden bir gün uyuya kalmışım annemde uyuya kalmış.Bir kalktım dersin başlamasına 3 dk var.Yani koşmaya başlasam hocada derse 3 dk geç girse yetişirim.Direk çantamı hazırladım çıktım koşmaya başladım.Bir anda aklıma deli muzaffer geldi.Ama hiç takmadım çünkü matematik hocasının dayağı yanında deli muzaffer hiç!.Benim koştuğumu gören deli muzo yanıma geldi ve bana;

-Sennn senmi kaçırdın bakem bizim gızı böyle seyirtiyon.

-Abi benim okulum var ben gitmem lazım

-Nere gaçırdın bakem döğvmecem söyleyiverirsen.

-ben kaçırmadım kimseyi abi.

Paattt bir tokat yedim yere düştüm.Benim kötü bir huyum vardır.Korktum mu çok pis saldırganlaşırım.

O günde derslerimiz arasında müzik vardı.Yani çantada flüt var.Malum flüt tam sığmıyor çantaya biraz çıkkın.Elimi arkaya bir attım direk flüt geldi elime.Bu flütü muzonun kafaya bir geçirdem flüt 3'e ayrıldı.Bu kanlar içinde yere yığıldı.Bende korkudan bayılmışım.Gözümü açtığımda Annem ,Okul müdürü,Polis ve ambulans görevlileri vardı.Bizi hastaneye götürdüler.İsin kötü yanıda muzoyla aynı odaya düştük.Ama Allahtan beni hatırlamadıda bir şey yapmadı

ÖZET;DELİLERDEN UZAK DURUN!

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• geçirdiğim trafik kazası oldu gerçi aradan 25 sene geçti ama kalıcı olan kullandığım tekerlekli sandalye oldu :)

0|0
    0|0
  • rüya görmek.

0|0
    0|0
  • Geçen sene 1 ay içinde 3 kedimin hastalıktan ölmesi. 10-15 yıl evde besleyenler bilir ki kardeşin ölmüş gibi oluyor, hiç abartısız

0|0
    0|0
  • 2012 de ygs ye 3. girişimde kimliğim kayboldu. sınava nüfus kayıt örneğiyle girdim ama bir faydası olmadı, sınavım değerlendirilmedi yani. boku yedim.

0|0
    0|0
  • 3 sene önce çok kotu şeyler yaşadım

0|0
    0|0
  • arkadaşımın kardeşinin gözümün önünde canına kıyması.

0|0
    0|0
  • ılk sevgılımden ayrılmam derın bır yara bıraktı

0|0
    0|0
  • Babamı kaybettiğim gündü...

0|0
    0|0
  • 3 saat kadar otobüste Arka sokakları izlemek yaşadığım en acı kabus dolu dakikalardı

0|0
    0|0
  • 1999 depreminde kardeşimi kaybettik... :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dedemin vefatı ./

1|0
    0|0
  • 17 Ağustos 1999

...

0|0
    0|0
  • gerdek gecem , çok büyük sorunlar yaratmıştı üzerimde ...

0|0
    0|1
  • hayatimda bir insan intihar etti. suclu benim

0|1
    0|1
Yükleniyor...