20 lira ile bim'de dünyayı satın alabilmek mümkün mü?

Şahsi fikrim mümkün 2.5 litre kolanın 1.5 lira türk lokumunun 1 lira meyve ve diger bakliyatlarinda ayni sekilde krizden etkilenmeyip oligopol piyasaya meydan okdugu tek yer Bim sanırım

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• birileri arada uğrayıp bim in reklamını yapmasa olmuyor

0|1
    0|3
    • hmmm onu yapayım hatırlattığın iyi oldu

• hahaha ne gelicem zaten -3 aldım hepsini de sen vermişsindir ama ben halkı bilinçlendirmek için gelebilirimde belki bilmiyorum

• Sen gelirsin gelirsin ama cidden söylüyorum artılayan benim.

Kızlar Ne Diyor 6

• olacak dedik oldu işte!

0|1
    0|0
    • Bir gün hayal ederdim biliormusun pentin herkesin bir bim poşeti olucak mi diye yilardir uzun süren yaptığım araştırmalar masraflar piyasa girdisi çıktısı manifikasyonlar derken nihayet oldu yaptım bunu başardım i made this .

• direnen birkaç kişi kaldık sadece! :)

• Gözle görülür gelişmeyi bir kendimde birde sende gördüm

• Genelde başka marketlerden alışveriş yaparım çok nadir Bime girerim ama her girdiğimde de derim mal mıyız biz ya burda bu kadar ucuzken neden gidip başka yerlerde kazıklanıyoruz? Ama yine de gidiyorum o kazıkçılara :D

0|0
    0|0
  • her zaman her yerde bimm :D

0|0
    0|0
  • valla 100 yada 150 tl ile bütün mutfağı dolduruyorum :D 1 yada 1.5 ay gidiyor bim in olmadıği yerde a101 o olmazsa şok :D valla diğer marketler el yakıyor burdan aldıklarımin yarısını anca alırım hatta yarısı bile değil yani.

0|0
    0|0
  • Bugun o kadar sey aldim 3 torba, 12 tl odedim ciktim.. Saka gibi :)))

0|0
    0|0
  • bim candır can:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• büyük boy patates cipsi +2TL

supangle +1.6TL

çiğ köfte +2.85TL

10 lu kek +2TL

ekmecik +1TL

2 kilo portakal +2TL

kivi+muz+mandalina+elma +9TL

baya bişey aldık değil mi :)

ben hep bunları alırımda :)))

1|0
    0|0
  • Bimden kazandibi hariç bir şey sevmiyorum.ama 50 lirayla gitsen hisse teklif ederler.

1|0
    0|0
  • Öğrencilerin kadim dostudur Bim.

Biz bütün arkadaşlar alışverişleri hep bimden yaparız.

Hatta telefonumuzda bile Bimcell var o derece.

1|0
    1|0
  • taşıyamayacağın kadar şey alınıyo o kesin :-) epeydir de gitmedim iyi aklıma getirdin yarın bi uriyim

0|0
    0|0
  • kapımın önüne açtılar geçen sene bir tane.Buz dolabından çok orayı kullanır oldum.

1|0
    0|0
  • senin bahsettiğin bim aferikada falanmı heralde oralarda çünkü burdaki bim okadarda ucuz değil

0|0
    0|0
  • senin bahsettiğin bim nerde afrikada falanmı bizim burdaki hiçte ucuz değil çünkü

0|0
    0|0
  • Mümkün, fiyatları da iddaa belirliyormuş. bkz.1.65 - 3.00 - 2.90

0|0
    0|0
Yükleniyor...