Kapat

Üniversite mezunu bir kız polis memuruyla ilgilenir mi?

mesela türkiyenin en iyi ünilerinden birinden mezun olan başarılı bir kız bir polis memuruyla ilgilenir mi?(aileden gelen ekonomik düzey olarak çok fark yok iki tarafta iyi sayılır evler arabalar arsalar var )

Güncellemeler:
bu arada çocukta en iyi ünilerden birinde terk:) baltaya sap olmak namına polis ..:)

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu, "üniversiteli biri, kız polis memuruyla evlenir mi" diye değişirsene.. hemen akademinin önünde uykuya dalallım :-) üniforma abi.. poils, subay hatta önlük giymiş öğretmen... uşşşş :-))))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• neden ilgilenmesin ki...sadece buna bağlı değil..

1|0
    0|0
  • ilgilenir niye ilgilenmesin yani ben ilgilenirim mesela.Eğer oğlan iyi huylu düzgün iyi bir karaktere sahipse.Sonuçta polislik de kötü bir meslek değil ama şmidi insanlar şan şöhret makam mevki peşinde herkesin anlayışı farklı saygı duymak lazım kıza kızamam niye istemiyorsun diye istemiyoe işte.

0|0
    0|0
  • heralde ilgilenir; polisi neden düşük gördün ki şimdi?

0|0
    0|0
    • emniyet amiri müdürü vs olsa düşük değilde memurluk bilmiyorum..rütbe yokya

• :) ya işe alınır ama mesleki eğitim diye birşey yok for example hukuk,tıp,mühendislik fakülteleri gibi yani.Mezun olunca kişisel gelişimi,kpss,kpds artık elinde neler varsa onları kullanır işe girerken ama mesleki bir eğitim sahibi olmaz :)

• mesleki eğitimden kastım; torna tasfiye atölyesinde parça tamirini öğretmek değil. neyse

• Ben ilgilenmezdim Sivil istiyorum ben :)

0|0
    1|0
  • meslegin iyi tipin yüzünde iyiyse bu iş olur dış görünüşde önemli bide dıyorsun ki türkiyenın en iyi ünisinden mezun olan bir kız üni önemli oldugu kadar gittiği bölümüde önemlidir .

0|0
    0|0
  • kıza bağlı

1|0
    0|0
  • Kızın karekterine bağlı.Etiket meraklısı burnu büyüklerden değilse önce sen sonra mesleğin gelir

0|0
    0|0
  • ilgilenr tabyki

0|0
    0|0
  • ilgilendiği insanı mesleğine göre seçiyorsa sen ilgilenme onunla zaten!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• polisle kim niye ilgilensin la D:

1|0
    0|0
    • :)yaw adamın belki parası var meslegi yok diye polis oluyo:)

• parasi olan adam kendi meslek kurar zaten, parasiyla rezillik cekmez

• para dediğim rahat yaşatıcak kadar yani ev alma araba vs gibi problemim yok yoksa kattrilyoner değil

• arkadaşının sevgilisi mit ajanıyken sen trafik polisi olmaz.O adam karate bilir,5 lisan konuşur gizemli olur.Sen en fazla trafikte yol verirsin ki onda da kimse sallamaz zaten. Sivil ol ama filmlerden severiz sivilleri toplum olarak.

0|0
    0|0
  • Eğer bahsettiğin gibi en iyi okullardan birindeyse ilgilenmez. En azından evlilik açısından.

0|0
    0|0
  • niye ilgilenmesin sonuçta maaşıvar

0|0
    0|0
  • üniversite mezunu kızlar aşaladığınız güvenlik görevlilileriyle bile evleniyor kaldıki polis olman

0|0
    0|0
  • dunya malı dunyada kalır parana gelcekce bıtınce ne yapcan

0|0
    0|0
  • gönül bu otada...devamını sen getir

0|0
    0|0
  • Gönül bu hacım nolacaği bilinmez...

0|0
    0|0
  • Aşkın dili, dini, ırkı, cinsiyeti, yaşı, mesleği olmaz diyolla bro.

0|0
    0|0
  • ilgilenmediyse bunda kıza hak ver...sosyal statü her ne kadar sözkonusu aşk olsa da günümüzde çok önemli...göz ardı etmek büyük hata olur

1|0
    0|0
  • uzun vadede hoş olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...