Hayâl kırıklığına uğradığınız zaman ne yaparsınız?

Çok Büyük Bir Hayâl Kırıklığına Uğradığınız Zaman Soğukkanlılığınızı Koruyabilir misiniz? Böyle Bir Durumda Ne Yaparsınız?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• genelde ağlayamam daha çok canım yanar

0|0
    0|0
    • Ağlasan da aynı ağlamasan da be güzel kardeşim. Bağrın bir sefer delindikten sonra, ondan sonra sana dünyanın servetini verseler ne yazar.

• Hadi bana eyvallah

Kızlar Ne Diyor 11

• yakarım bı sıgara ... napıyım baska .)

1|0
    0|0
  • sogukkanli olabilir miyim bilmiyorum. baya uzulurum. olayi dusunmek ve b planina gecmek icin dusunmeye bunun icinde zamana ihtiyac duyarim

0|0
    0|0
  • dünya başıma yıkımış felaket olmuş gibi günlerce kendime gelemem ve sürekli aynı konuyu düşünürüm başka bişy yapmak gelmez içimden

0|0
    0|0
  • hayatta herşey olabilir. b planına geçerim

0|0
    0|0
  • Soğuk kanlıyımdır

1|0
    0|0
  • soğukkanlı olamam hayır ama sakin olmaya çabalarım

1|0
    0|0
  • soğukkanlı kalabilirim. kendime başka uğraşlar bulurum

0|0
    0|0
  • ego hariç, diğer durumlarda, duruma göre.

1|0
    0|0
  • Kabullenilemez ilk etapta,oldurula bilitesi varsa Savaşılır ! (Duruma göre değişir )

0|0
    0|0
    • Düşün; bir erkeksin, 3 senedir yüksek puan aldığın halde başına gelen talihsizlikler yüzünden üniversiteyi kazanamıyorsun. Okumaktan başka da şansın yok. Ne yaparsın?

• Yaşadığın talihsizlilkleri düşünme artık ARKANA bakma. Her şerd bir HAYIR her hayırda bir ŞER vardır unutma ..HIÇ BIRŞEY IÇIN GEÇ değil

• Hiçbir şey için geç değilmiş. Sen öyle san.

• Koruyamadığım zamanlar da oluyor

0|0
    0|0
  • neden uyeligin silinip duruyor?

0|0
    0|0
    • Senin Aşk-ıMültezem olduğunu biliyorum. Sinirimden silip tekrar giriyorum siteye. Bana bir daha yazma Aşk-ıMültezem. Ben burdan tanıdığım herkese değer vermemem gerektiğini senden öğrendim.

• Gizliligi actim gormedin mi?

• Gördüm bacım.

Erkekler Ne Diyor 2

• canım yanar bunalırım anırı

0|0
    0|0
  • Başka bi' hayal kurarım. Neyse ki insanlar üzerine hayal kurmamayı genç yaşta öğrendim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...