Galatasaray grupta sizce kacıncı olur?

%deli şekilde açıklarsanız daha iyi olur. ?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 14

• Madrid'ten puan alma ihtimali yok denecek kadar az. Benfica'ya puan verilmemeli. 4. torbadan giren takıma da puan kaybedilmemeli ve 2. lik zorlanmalı. Hedef Avrupa Ligi değil Şampiyonlar Liginde devam etmek olmalı. Ama maalesef şu an Galatasaray'da o ışık yok. Takım bir an önce toparlanamazsa 2. lik şansı ile 4. olma ihtimali yüzdesi birbirine çok yakın olur. Yine de Galatasaray'ın adı yeter diyerek; %20 ikinci %85 üçüncü, %5 ihtimal de son sırada bitirir diyorum.

0|0
    1|0
  • Galatasaraylıyım ama bence Astana ile 3. lük mücadelesi veririz gol yollarında etkiliyiz fakat gol atamıyoruz doldur boşaltlar ile geçiyor maç sağ bek etkisiz kalıyor burak tek başına olmuyor umut çok kötü oynuyor Muslera bu sezon kötü başladı falan derken sonuncu bile olabiliriz

0|1
    0|0
  • Şerefli üçüncü olurlar

1|0
    0|1
  • 3. oluruz

0|0
    0|1
  • En kotu 3. Oluruz diye dusunuyorum.

0|0
    1|0
  • astanadan puan alamadığımız taktirde souncuyuz demektir hem hamza hoca hem oyuncular adepte değiller oyuna herkesin kafası çok karısık. hoca bundan sonra 4-4-2 oynucaz diyor burak ile umut. ya kardeşim bana anlatın bu umutun ne katkısı var gs ye ısrarla oynatmaktan bıkmadı. hakanı ilk defa ön libero oynatıyor ve bu bir şampi. ligi maçı ve kendi evinizde. saçmalık. yasin kenarda neyi planlıyor anlamış değiliz. ligte evimizde galibiyet yok herkez formsuz. grupta4. oluruz

0|0
    0|0
  • hemen acıklıyım kardesim öncelikle atletico madrid lider bunu tartısmayalım geleyim asıl meseleye gs bu futbol ile bikere sampiyonlar ligine gidemez astana en fazla alacagı puan 1 ya da 2 olur asıl kapısma gs ile benfica arasında olacak bana göre gruptan cıkamayacak kardesim gs olarak bunu söyliyim

0|0
    0|0
  • sonuncu olacak.

0|0
    0|0
  • astanayı deplasmanda yenemezse ben gesenin sonuncu olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • puansız 4. olur

0|0
    0|0
  • sonuncu