Iyi geceler arkadaşlar mantıklı saygılı yorumlar olursa çok sevinirim

bu dünyanın ölümlü olduğunu bildiğimiz halde neden ilişkilerde kızlar ve erkekler birbirni kullanıp sonrada peçete gibi atıyor ilişkiye başlamadan önce herkes anasının bacısının olduğunu düşünerek kızlara ümit versin

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bır pecete degerınde olan ozentı manyagı cakma kısılık sahıbı kendını o sekılde farklı ve havalı bulan kızlar var onları bır pecete gıbı kullanıp atarken bır gram vıcdan yapmıyorum cunku o da benımle yattıgı ıcın daha havalı oldugunu zannedıyor ,kı ben bıle olayın zevkınden cıktıgım zaman kendımden nefret ettıgım halde ,sevıyelı sevgıyı saygıyı hak eden kız cok ama onlarda toplum tarafından dıslanıyor ve cahıl gerı kafalı damgası yıyor sıstem bu ıste ne kadar soyunursak ne kadar yozlasırsak ne kadar sevısırsek okadar modern ve kulturluyuz tabı bu arada dusunmek ve sorgulamak la hıc ısımız yok cunku bız havalıyız

2|0
    0|0
    • leonprof seni tebrik ederim açıklaman çok hoşuma gitti adam yaptığını inkar etmiyor en azından yaptığım yanlı diyor haa bu arada bu yaptığın işi meşrulaştırmıyor bunu da bilesin.

• tesekkkur ederım yaptıgım seyı mesrulastırmıyor tabıkı vurgulagamk ıstedıgım sey bırazda buydu aslında

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi bacilari anneleri esleri oldunu bilmezler her cicekten bal almak ister erkek milletinin cogunlugu. onemli olan o kizinda bi ailesi oldunu bilmek, senin bacinda olabilir o kiz. insanlar boyle degersiz degil cope atilacak gibi kullanildiktan sonra. gunahtir yaziktir. alma mazlumun ahini cekersin aheste aheste. saygili olun biraz beraber oldunuz kisiye karsi hayat okadar kisa ki hic degmez birbirini kirmaya uzmeye.

0|0
    0|0
    • sadece insanların beynine bir kerede ben bu şu lafı yerleştirim dedim kardeşim

• kızlarda posttan fazlasını çıkarmaya çalışıyor gibime geliyor

0|1
    0|0
  • Ben de.

0|0
    0|0
  • pisler :(

0|0
    0|0
  • madem ölücem gitmeden iki kız düdükleyim diyor şerefsizler ..

0|0
    0|0
    • aynen arkadaşım öteki dünyadada onlar nasıl yanacaklarını tahmin etmiyorlar burda demek istediğim insanların duygularına ve iradesine hakim olması

• ben cinsiyet ayırmadım kızlarda düdüklüyor günümüzde

• öbür dünyada yanacaklar Allah baba da onlar düdükleyecek :)töbe töbee kız kötü kötü konuşturttun beni.

Erkekler Ne Diyor 8

• Burda kullanmaktan kastın cinsel manada birşeylerse genelleme yapmamak lazım çünkü hiç böyle şeyler yaşamadan da ayrılanlar olabilir ama bazıları sadece bu amaçla kız arkadaş edinme yoluna gidiyor onlar gerçekten yanlış yapıyorlar bence, çünkü ileride onların da kızları olur da aynı şeyler kendi kızlarının başına gelirse o zaman nasıl kötü birşey olduğunu anlarlar bu yaptıklarının.

1|0
    0|0
  • işte "dünyaya bir daha mı gelecem anasını satayım" mantığında olanlar yapıyor bunu o da biliyor öleceğini

2|0
    0|0
  • Adamı duydunuz dağılın Lan ! dksjdlfghg

1|1
    0|0
  • öyle bir zamana geldiki kımse kimsenin duygularını düşünmüyor hale geldik özelikle gençler takilalim zaman geçsin hevesimi alayım vs citen seven evlilik pılanları kurup gerçekleştiren çok az sayıda

0|0
    0|0
  • Geberesiceler!1!1!1

0|1
    0|0
    • Üstat iş güç kovalamaca kısmen darbeleri yemece.. dskjdfgfdg

• bence kızkardeşi olan erkeklerin 2 kere düşünmesi lazım çünkü kendine istemediğin bir şeyi başkasına yapamazsın diğerlerini bilmem ama bana göre öyle çünkü kızkardeşim var

1|0
    0|0
  • Kullanırımda kullanılırımda sanane kardeş ? Hiç anlamıyorum şu tipleri hayat benim hayatım a... kimse karışamaz çevremdede çok varda.

0|0
    0|0
    • kullanmaya devam et sen ailenin başına gelirse ne düşünürsün kardeş adamı hemen bulup küfürü basarsın dimi

• Kimin ne dediği zikimde değil bilader kullanır atarım.

• kullan at bilader arkandan bol bol küfür yersin erkek adamsın dimi o zamna erkek ol arkandan küfür yeme bence

• benzer bir soru için verdiğim detaylı cevap

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...