Sevgilim benden soğumuş mudur? Sevgilim derken bile endişeliyim!

Sevgilim benden soğumuşmudur ? Sevgilim derken bile endişeliyim, biz tanışalı 78 gün oldu ama 3 kere teklif ettim 3 ünede ne olumlu nede olumsuz cevap verdi..! Hala sessizliği devam edyo fakat sevgili gibiyiz bi fark yok yani sadece ilişkiye bir ad koyamadık koymamıza izin vermedi dyebilirim. Teklif ettiğimde önceki sevgilisini bahane etmişti üzülmesin duyarsa üzülür demişti. SOnra 2.cı sorduğumda eski çıktıklarımı söylemişti yok seni öpmüş unutamıyorum falan filan işte.3cüye de çok güzel geçen günlerimiz olmstu bu büyünün bozulmasını istemiyorum rüyada gibiyim seni seviyorum sanki biz çıkmaya başladığmızda bütün herşey bozulucak sürekli kavga ederiz diye korkuyrum demişti.O zamandan beri sormadım konuyu açmadım bile malum 14 şubat geliyo ve 14 şubatta gene mi teklif etsem yada bu çarşamba sinemaya gidicez onunla o zaman bu konuyu tekrarmı açsam bilemiyorum.Ters cevap alırsam veya gene cevap alamayıp tatmin olmazsam üzülürüm moralim bozulur ve tüm günü ona ve kendime zehir ederim endişesi içindeyim ne yapmalıyım bilemiyorum.Son 1 aydır 1gün iyi gidiyosa ertesi gün kavga ediyoruz tartışıyoruz ama akşam özür dileyip barışıyoruz ben ona onu ne kadar çok sevdiğimi anlatıyorum oda bana..Çok kafam karışık çokkk...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyi 3 4 sene önce bende yaşamıştım hatta doğruyu söyleyeyim çok üzülmüştüm gizli gizli kimseye görünmeden çok ağlamıştım. ama aradan 2 3 ay geçti baktım o hala mutlu gülüyor eğleniyor ve o an ona karşı olan tüm hislerim gitti. en azından o an için çok soğudum ve artık hiç ama hiç umursamamaya başladım kimseye sordurmadım nasıl o diye. yani bi nevi vazgeçtim gibi göründüm ve rolümü çok iyi yaptım. sonra noldu biliyormusun arkadaşıyla haber yolladı beni sormaz oldu niye diye. bende yine ters cevaplar verdim ve aradan 1 ay geçince aşık olmuş bana. ve önce gözlerinde göremediğim samimiyeti o an gördüm. ve şimdi hala çıkıyoruz. Allah'ım ayırmasın. hani bir söz vardır Ben senden vazgeçtiğim gün sen bana aşık olacaksın diye.. çok doğru bir söz.

0|1
    0|0
    • Allah ayırmasın mutluluklar dilerim kardeşim. Darısı benim başıma ben demi ayrılsm dicem de olmaz ki yav herkez bir degildir inatcı o coook inatcı.s başka biri bunu rahtsız ediyodu kim oldugunu bana söylemyodu telefonda konusurken kızdım buna 'Ve bana benm yüzümden üzülüyosun üzülmeni istemiyorum artık başlamadan bitsin dediginde Caddelerde aglayarak ilk defa dolaştım telefonda onunla konusurken agladım aga benim gibi biri agladı kendimi cok garip hissettim.Yılbaşına aglyrk girdim ilk defa

• işte bu güzel kardeşim ezdirme kendini. şunu düşün eğer şimdi böyleyse ilerde nasıl olacak. ya kendi hatasının farkına varacak seni kazanmak için elinden geleni yapacak. ya da hiç bir şey yapmicak yolunu ayıracaksın. ama madem seni seviyorum filan diyor gerçekten seviyorsa inan herşeyi yapar geri kazanmak için. sen aman haklıyken haksız duruma düşme. ve üstüne varma. konuşmayalım derse sende konuşma. en azından neyin ne oldugunu görürsün. inan bana işe yarayacak.

• Eyv çok tesekkürederim yorumlarım için

Kızlar Ne Diyor 2

• bak canım ben sana söyleyeyim bu kızların yaptığı bir takdiktir resmen kız seni istemem yan cebime koy yapmış.. eğer seni secerse herkesten vazgeçicek ve tam olarakta sana kendini verememiş. sen ne yap biliyon mu ortada bırak bunu bak nasıl anlicak değerini

0|1
    0|0
    • Ortada bırak derken nasıl ortada bırakma ?

• dönmezse zaten seni sevmiyordur. zaten gurur yaptığını anlarsın böyle sana kinli gözlerle bakıyorsa inan bu işe yaramıştır. ama gülüp eğleniyorsa gözünün önünde o kızdan hayır gelmez salla gitsin. unutursun daha ne kızlar çıkacak önüne

• bırak dönmesin böyle yaptığın için kızın kalkmış bi tarafları

• son kez et bence yine olumlu cevap vermezse salla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevgili kardeşim bir ilişkinin adı konmuyorsa bunun tek sebebi sana soru sorma hakkı vermemek yani kimseye hiçbir konuda hesap vermek istemeyen biri asla net bir isim koyamaz bir ilişkiye bunun anlamıda açık ve net olarak açık kapı bırakmaktır neyemi ? beklediği kişiye şu an sadece yanlız kalmamak adına seninle beraberdir anlamına gelir ama aklındaki kişi yada aklındakine yakın kişi diyeyim karşısına çıktığında anında bir isim koyacaktır ilişkisine dair ha o esnadada seninle olan beraberliğini bitirmesi dahada kolay olacaktır çünki bu aranızdaki ilişkinin takısı hazırdır onun düşüncesine göre siz hep arkadaştınız ama birbirini tamamlayan arkadaşlardan her haliyeyi ruhuyetini seninle paylaştığı yani gelip geçici birşey yaşandı bittiye gelir ortada bir aşk yoktu denir ben sevgiliyiz dediğimi hatırlamıyorum denir zira amaç budur kapılar ardına kadar herkese açık arafta beklenir zira araftakine hesap sorulamaz bunu bildiği içinde orada kalmayı ve her meyveden birtane alıp tatmayı tercihleri arasında gördüğünden sana böyle davranıyordur açık ve net açıklaması budur ... yaşam koçu .h.a

0|0
    0|0
    • Evet haklısın bana soru sorma hakkı vermiyo.bişey yapıyo mesela tersliyorum yapma diyorum inat ettim yapıcam diyo veya resim koymuştur kaldır diyorum inat ettim kaldırmıcam diyo ve çok sinir oluyorum hayatta en nefret ettgim şey bi şeyi yapma dedigim halde tekrarlanması.!

• sen artık etme teklif falan ve bence biraz uzaklaş kızdan anlasın hissetsin eksikliğini ve o sana doğru bir adım atsın ve olacaksa da böyle olsun.sen durmadan teklif ede ede kız seni cepte görmeye başlamış.garip mazeretlerini duymaktan bıkmadın mı.boşver sabret biraz onun sana doğru adım atmasını bekle derim yoksa yine sen konuşsan yine garip bir ret yiyebilirsin.gerek yok bekle ve gör

0|1
    0|0
    • Teklif etmicem o zaman sadece sorucam aklıma takılan soru şu ona soracagım şey..Hala neden bana bi cevap vermedin neyi bekliyosun diye sorabilirim. Ve ne biliyim yav yüz yüze hiçbirşey konusamıyorum tüm olan şeyler gidiyo o an sadece ona odaklanıyorum puf nasıl bişey söylesem siz tercüme edin kardeşim

• aynen.sen bu durumdan artık sıkıldığını net olarak ifade et ve kenara çekil bundan sonra o ne yapcak o önemli.

• Kenara çekildigimi görünce kendisi gelicek diye ümid ediyorum inş eskisi gibi oluruz kavga istemiyorum.Onunla konusurken o erkekmiş ben kızmış gbi konusuyoruz gibime geliyo konuşmalarımdan öyle gibi geliyo bana.Aşırı baglıyım başkasıyla konusunca bakınca arkadasından iş çevirmiş gibi hissediyorum kötü oluyrum ilk defa böyle bişey yaşıyorum

• Dünyada 7 milyar insan var yanlız kalmassın merak etme el elden üstündür belki daha iyisi çıkacak karşına bukadar kasma kendini bayan arkadaşında dediği gibi umursama uzaklaş malum kaçan kovalanır kovalamassada bir başka gönülde çiçek açarsın dünyanın sonu değilya ;)

0|0
    0|0
    • Dogru dedin de ben daha önce cıktıgım kızların hiç birini sevmemişim bu kız arkadaşımı tanıyınca anladım en fazla edecegim konuşma 1 hafta sürüyodu sonra sıkılıyodum onlar hep kovalıyodu bi müddet sonra ilişkiye son veren ben oluyodum sıkıcı gelyodu ama nerdeyse 2.5 ay oldu hiç sıkılmadım konuşmktan :(

• hak veriyorum kaçan kovalanır kovalanan ise kaçar aziz dostum şu an seni cidden arafta bırakmış bayan arkadaşın ama dediğim gibi seni gerçekten sevmeye başladığında net bir cevap alırsın birazdaha bekle malum alışma süresi daha fazla zaman harca ona nebilim sürprizler yap biryerlere yemeğe götür lunaparka gidin sinema tiyatro mümkün olduğunca ona fazla vakit ayır ve olabildiğince anlayışlı davran espritüellini ön planda tut negatif olma bu dediklerimi yap ve mutlu olun...

• Örnegin bugün sinemaya götürdüm güzeldi hep güldürürüm onu ama son zamanlarda onun bana verdigi düşüncelerden rahatsız oldgum için durgunum fakat yanında unutuveriyorum herşeyi güzel vakit geçiriyoruz.Ama agır başlı olan insanları seviyo ztn öyleyimde üstüne düşüyorum diye böyle davranıyor sanırım fakt oda beni çk seviyo en azından söylüyo sadece son zamanlarda eskisi gbi degiliz o kadar zaten neden öyle oldugunuda söyledim ilişkide bir ad yok falan

• onun kafasında başka biri var beklentisi olduğu.

0|1
    0|0
    • Zannetmiyorum sürekli konuşyoruz buluşuyoruz gizli gizli tehlikeli bii durum onun için cünkü babası falan görse okul hayatı biter kız benmle konusmak için okulda yemek yemiyo kontur alıyo kızıyorum ama laf geçiremiyorum...Deli gibi seviyorum aga .s

• ozaman takma kafanı hiç bir şeye kanks :D

• eyv kardeşim

Yükleniyor...