Erkekler, Sınava Hazırlanıyorum Kilo ile Problemim var hızlı kilo almam Lazım yardım?

Sınava hazırlanıyorum gainer Arg kreatin felan aldım 5 güne spora başlıcam 52 kiloyum 65 kilo olmam Lazım 3 aya yardımcı olursanız çok çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

0|0
3

En İyi Erkek Görüşü

• Gainerı boşuna almışsın ilk 3 ay bir işe yaramaz. Beslenmene dikkat etmen lazım tavuk göğsü , kırmızı et , yumurta , pilav , makarna bunları tüket sürekli

0|1
    0|0
    • Ilk olarak Teşekkür ederim ya hainleri kullanan Arkadaşlarım var çok kilo aldılar 2. si ben önceden spor Yaptım 3. sü günde kaç öğün yemek yemem Lazım?

• İlk 3 ay zaten vücut spora anca alışıyor alışma süresinde de kilo alıyorsun gainerden kaynaklanmıyor. Günde en az 3 öğün yemen lazım ayrıca ara öğünlerde ton balığı , kuruyemiş yemende kilo almana yardım eder. Maddi durumun iyiyse et tüketmeye çalış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bol kalori ve karbonhidrat lı gıdalardan tüketeceksin internetten ürünlerin kalori ve karbonhidrat değerlerine bak ona göre beslenme programı oluştur

0|1
    0|0
    • 3 ayda 15 kilo almak için günde. Kaç öğün yemem Lazım?

• Günde 3 ana öğün 3 te ara öğün yemen lazım özelliklede kahvaltıda yumurta tüketmen lazım en az 3 adet veya kahvaltılarda yulaf tüketebilirsin

• ye iç yat :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...