Ofsayttan mı kaybediyorum?

Ofsaytı bilmiyorum lanet olsun ki erkekler de ofsaytı bilen kız istiyor 😡 aslında bana alışveriş limitsiz kredi kartı şeklinde anlatılsa anlarım da öyle anlamıyorum futbolu da bir tane yakışıklı futbolcu için izliyorum ondan da anladığım yok :(

0|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

• Sen ofsaytı bilen, PES oynayan kız istersen, kız da dolma saran, ütü yapan erkek ister.

1|0
    0|0
    • Haklısın 👍
      Ama sen burada ofsaytı anlatmıştın yanlış mı hatırlıyorum 😂

• O nasıl olacak ya neyse deniyim ama :D
      Şimdi mesela sen bir mağaza da sıranı bekliyorsun çaktırmadan kaynak yaptın bir ön sıraya geçtin işte bu gol sonra arkadaki kişi bunu fark etti bu da ofsayt.
      O ön sırayı çizgi varmış gibi gör rakibin çizgisini geçip atıyorsun golü buraya kadar her şey çok güzel ama sonra hakem görüyor veriyor ofsaytı gitti mi güzelim gol :D anlamışsındır umarım

• Bu sefer anladım herhalde hakem rakip çizgi yine oralardan kaldım ama o sıra olayını anladım ama aynı mantıkmış ya hemen kaptım ben bu işi kolaymış aslında teşekkür ederim 😂

Erkekler Ne Diyor 25

• Hücuma geçen bir takımda, aktif alanda bir hücumcunun, kaleciden sonra kaleye daha yakın savunmadan kaleye daha yakın olması durumuna ofsayt denir. Bir de, pasif ofsayt vardır. Burada da, hücumcu yine son savunmacıdan kaleye daha yakındır ama, topa hareketlenmez ve oyun devam ettilir, buna da pasif ofsayt denir.

Ek olarak, eğer kalede kaleci yoksa, bir hücumcunun ofsayta düşmemesi için, kaleye hücumcudan daha yakın en az "iki" savunma oyuncusunun bulunması şarttır. Eğer bu sayı ikiden düşerse, pozisyon ofsayt olur.

Not:Hiçbir takım kendi sahasında ofsayta düşemez. Ofsayt yalnızca rakip yarı alanda geçerli bir kuraldır. Bunun yanında, korner ve taç atışlarında ofsayt geçersizdir. Bunun dışında, kaleci atışları (aut atışları) ve hakem atışlarında halen tartışmalar mevcuttur, kimileri ofsayt olması gerektiğini savunsa da, bir o kadar da olmaması gerektiğini savunanlar vardır. Ancak, FIFA'ya göre de, aut atışları da ofsayta tabiidir. Hakem atışlarında da, top rakibe fair-play çerçevesinde verildiği ya da verilmediği zaman normal hücum devam ettiğinden ofsayt kuralı, rakibe verildiğinde anlık geçersiz, verilmediğinde geçerli sayılır. Son olarak, ofsayta düşen takımların rakipleri, ofsayta düşülen bölgede endirekt serbest atış kullanarak, topu oyuna sokarlar. Ofsayt atışlarında top rakip kaleye girerse, gol geçersiz sayılır.

Not:Kendi açıklamamdır, en net bu şekilde sanırım.

0|0
    0|0
  • Ahahaha yok ya :D Erkeklerin büyük kısmı futbolu sever ama bazıları futbolu hiç sevmez (Aynı benim gibi). Yani bilip bilmemen sana çok bir artı ya da eksi kazandırmayacak :D

0|0
    0|0
  • rakip yarı alanda en son kendi takım arkadaşına temas etmiş topa, rakip kaleye rakipden kaleci hariç rakip oyuncudan daha yakınsan veya rakip kaleci kaleye senden uzaksa ve rakip kaleyle aranda 1 rakip oyuncu varsa ofsayt durumun aktif oluyor.. bu kadar basit :) (ne yazdığımdan çok emin değilim)

0|0
    0|0
    • Rakip ne kale ne oyuncu ne ya bilmiyorum anlayacağım şekilde günlük hayattan örnekler verin :(

• İyi ofsayt olsun

• Belki ofsayt da kadınları anlamıyordur.:)

0|0
    0|0
  • şimdi 2 taraf düşün 3 tane siyah çikoalta 2 tane beyaz çikolata buraya kadar tamam

beyaz çikolata ayağını toptan çıakrdığın da kendi ırkından olan beyaz çikoalta siyah çikolataları geçmemiş olacak geçerse yeniyor :D ofsayt budur :D

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bilen kız kardesimdir napam ofsayti bilen kızı :Dd ben kızla futbol muhabbeti yapmayı sevmem :Dd

0|0
    0|0
  • Alakası yok futbolu hiç sevmem tek derbi maçlarını ve türkiye maçlarını izlerim ama derbileri bile zar zor :D

0|0
    0|0
  • Yok , ya iyi seks yapamıyorsundur, ya da beceriksiz olabilirsin bunlardan falan kaybedersin genelde

0|0
    0|0
  • Ofsaytlada bitmiyor pasif ofsaytıda bilmen lazım:/

0|0
    0|0
  • senin hayatın ofsayt canısı :D

0|0
    0|0
  • KAsiyer rakip defans... aldıkların top... kredı kartında takım arkadasın... simdi aldıklarını kasıyere kartınla odemeden gecmeye calısırsan dııt alarm öter hırsız olursun (ofsayta dusersın) gıbı bısı nasıl anlattım bende bılmıorum

0|0
    0|0
  • hiç moralini bozma ligtv nin sitesine gir süper lig özetlerini aç bir kaç tane maç özeti izle mutlaka öğrenirsin ofsayt neymiş

0|0
    0|0
  • Google görselde ofsayt diye arat

0|0
    0|0
    • Anlamıyorum abicim :(

• mavi ve kırmızı futbolcu oluyor, çizgi pas oluyor, sarı çizgi oyuncuların hizasını daha net tarif etmek için çizilmiş ve bu linkte çok açık şekilde anlatılmış anlamadıysan boşver ofsayt her zaman olmaz zaten :D, müşteri kasiyor derken ne demek istediğini anlayamadım

• Ya mesela müşteri kasiyerin saçını yolunu kasiyere kural dışı hareket yapmış oluyor ne bileyim bilsem ben anlatırım zaten hiç anlamıyorum :(

• 0|0
    0|0
  • ofsayt ne lan?

0|0
    0|0
  • sande ofsaytı sana anlatacak kadar seni seven birini bul :)

0|0
    0|0
  • Yanılıyorsun canım. Erkekler ofsaytı değil frikikgi bilen kızlar istiyor :p

0|0
    0|0
  • Ofsayt bahane ona istediğini ver her türlü öndesin

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Çatalı biraz aralayıver düşünme gerisini

0|0
    0|0
  • ofsaytı bilen kadınla işim olmaz :D

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bilmiyorsan evde kalırsın sen

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum :S

0|0
    0|0
  • Sen boyle devam et

0|0
    0|0
  • Merak etme kimse ofsaytın ne olduğunu bilmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Burada biri o şekil anlattı zaten.

0|0
    0|0
  • Ben ofsaytida biliyorum kahretsin nerden kaybediyorum l*n :D

0|0
    1|0
    • Anlatsana ya hemcinsim daha detaylı anlatır belki anlarım :D

• Bak simdi top benim ayagimdan ciktigi anda benim oyuncum karsi takimin kalesine karsi takimin oyuncularindan daha yakin ise ofsayt olur huh! Umarim anlatabilmisimdir :D

• Değişik😄

0|0
    0|0
  • Ofsaytı erkeklerde pek bılmezler sadece bılır havasında gezerler

0|0
    0|0
  • Ben A'dan Z'ye biliyorum gene tık yok 😏

0|0
    0|0
  • Aslında zor gibi gözüküyor ama çok kolay.
    Bir kaç defa severek maç izle kaparsın hemen 😃

0|0
    0|0
  • Ben anlamam futboldan 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...