Sevgilinizle çocuklaşır mısınız yoksa gayet ciddi misiniz?

yanyana nasılsınız çocuklar gıbı eglenıp rahatça sacmalarmısınız yoksa hep cıddı ve agırbaslı mısınız ayrıca sızce hangısı daha ıyı?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yerine göre kedi olurum, yerine göre kaplan kesilirim. :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Güzel bir soru sormuşsun bence gayet normal ben bile dışarıda çok ağır ve ciddi duran bir adam olmama rağmen ilişkimde sevgilimle başbaşayken mutlaka çocukluk komik komik hareketler yapıyorduk ben ona oda bana ama tabi b.nuu çıkarmamak kaydıyla :)

0|0
    0|0
  • hepsinden biraz karistirip zamana ve mekana gore yer yer cocuk yer yer citti bazen deli bazen akilli bazen dengesiz bazen agirbasli vs vs hepsinden oluyor bizde ve en guzelide sanirim bu

0|0
    0|0
  • Cocuklasirsam adam gibi dur der agir durursam cok sıkıcısın olur. Kasmaya gerek yok rahat ol yeter relax

0|0
    0|0
  • sacmalayabilirim sacmalamısımdır o ne öyle iş görüsmesinde miyim sevidgimleyim

0|0
    0|0
  • çocuklaşırım tabiki saçmalarımda gıdıklarım bide :) böle doğal olmak daha iyi..

0|0
    0|0
  • ya tam benim konuya deginmişsin ben sevgilimin yanında eglenirim dalga gecerim gülerim sacmalarım ama cok agır başlı yaa.s hep kavga ediyo bu yüzden yardım edin bi .s.s

0|0
    0|0
  • çiddi olmak zorundayım .çocukca hareketleri erkeklere yakıştırmam ve sevmem .artık geçti benden .

0|0
    0|0
  • daha büyümedikki

0|0
    0|0
  • onunla herşey güzel herşeyi onunla yaşamalısın. çocukluğuda olgunluğuda

0|0
    0|0
  • bizim çok CİDDİ bi ilişkimiz olduğu için partnerlim laubalikten hoşlanmaz, ciddiyeti sever disipline hayrandır..

(Partner dedim, aşkım demeyiz birbirimize, sevgilim dicem o kaar da yakın hissediyom, kız arkadaş da CİDDİ bi ilişkiye banal kaçıyo)

ESC si nerde bu ilişkinin :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yerine gore agirbasliyimdir yerine gore cocuk gibiyim. en ideali budur ne fazla cocuksu ne fazla ciddi s*kici. ortasi budur ;)

0|0
    0|0
  • yani sevgilim olmadı ama çocuklaşırım sanırım normalde ciddiyimdir

0|0
    0|0
  • karışık bişiler

0|0
    0|0
  • yanında saçmalayamadığım insan yakınım değildir.

her şey yerinde ve dozunda güzel..

0|0
    0|0
  • alnına vurup sonra parmak uçlarını birleştirerek üfletmek gibi mi

0|0
    0|0
    • :D haha son bulusmada bunu yaptım ya olabılır en azından ben yaptım:D

• çocuk gibiyiz. konuşmaları biri duysa 'mal mısınız la?' der ama biz keyif alıyoruz :D

ciddi olduğumuz zamanları pek sevmiyorum

0|1
    0|0
  • sevgilim yok ama varken eger yanımızda birileri varsa ağırbaslıyımdır. bi yandan da kaş göz yaparım mutlaka çaktırmadan :) yerli yerinde duran biri değilimdir :) ama başbaşaysak rahatımdır ve onun da rahat olmasını isterim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...