Burçlara ne kadar inanıyorsunuz arkadaşlar?

Burçlara ne kadar inanırsınız arkadaşlarım ? Ben mesela inanmazdım ama kesinlikle artık inanıyorum :) Burcunuzu paylaşıp özellikleriiniz hakkında yorum yapar mısınız :) Yengeç burcuyum ve büütün özelliklerini taşıyorum. Hatta 22 temmuz'da tam sınırda doğdum 23 temmuz'da aslan olucaktım ve fark ettim ki biraz aslan özellikleri de taşıyorum. Sizce sınırda doğmamın da yengeç-aslan karışık olmamda etkisi var mıdır ? :)

Güncellemeler:
Burç özelliklerinden kastım; kişilik özellikleri zaten :)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• burclarda kişilik özelliklerine inanırım günlük burca inanmam. :)) astrolojı uzmanına sor onu ben bılmem :D

0|0
    0|0
    • Sanırım soruyu eksik sordum :) Güncelledim, tabii ki kişilik özellikleri. Bende günlüklere inanmam hatta okumam :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç mi hiç inanmam

0|0
    0|0
  • Yani 7milyar kişinin 12 kategoride toplanmasına inanasım gelmiyor. Burcum Koç özelliklerini bilmiyorum. Bazı tanıdıklarım taşıyorsun derler.

0|0
    0|0
  • Özellikler kısmına inanıyorum sadece.

0|0
    1|0
  • trilyonlarca kere sorulmuş bir soru yetti artık

0|0
    0|0
  • burçlara inanıyorum balık burcuyum ve özelliklerini taşıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şu an daha 20 gundur tanıdıgım 5 defa karsılastıgım kim oldugunu bılmedıgım bi hatunla aynı odada uyuyoruz ve 20 dk once burclara baktık ve inancımızı kaybettik :D

0|0
    0|0
  • inanirim...

0|0
    0|0
  • burcum beni tamamen yansıtıyo ve bu yüzden tamamen inanıyorum burcuma.yaşasın akrep :)

0|0
    0|0
  • hiç kadar :))

0|0
    0|0
  • Hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...