Diyelim aşıksın , aşık olduğun kişiyi buna inandırmak için neler yaparsın?

diyelim aşıksın , aşık olduğun kişiyi buna inandırmak için neler yaparsın ?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• EXAMPLE ONE: Saya söve ayrıldığımız bi ilişki vardır bizim.. shitten bi sebepten ayrılıp çekilmişteşekkür köşeye.. içim içimi kemiriyo, diyorum ki meselenin küçüklüğünü anlasa da işman olsa gelse.. o sıralar, yani ayrıyken face te halen beraber çekildiğimiz resimler duruyodu.. 4 ay geçti abartmıyorum, pişman oldu geldi özür dileri, barıştık.. face e girdi, resimleri görünce (ve eski tarihte koyduğumuanlayınca) acaip mutlu oldu...

Buyrun.. karşılıklı iki aşk isbat.. o gururunu yendi , ben de onu hep bekliyor, özlüyor olduğumuz ona en samimişekilde göstermiş oldum..

1|0
    0|0
    • bu sefer çok yazmışsın ama ben bi bakışta özünü anladım:)

• ne yazdığın değil ne demek istediğin önemli senin dert etme :)

• yok yani, bni bilirsin. benim böyle imla hataları yapmam kamuoyunda nasıl karşılanır? :-)

gerekli basın açıklamalarını yaparsın dime?

Erkekler Ne Diyor 19

• Gerçek aşk; ispat, kanıt istemeyen çıkarsız saf bir duygudur.Kadın ya da erkek birbirine sımsıkı sarılıp, öpüşüp sevişmenin dışında bir kanıt istiyorsa, orada aşk değil; çıkar ilişkisi vardır, kadın-erkek ilişkisinin öylesini de tabiri caizse *iktiret gitsin...

0|0
    0|0
  • inanıp inanmamak onun sorunu

inandırmak için uğraşmam

1|0
    0|0
  • Bir kiz arkadasim vardi sen beni sevmiyorsun derdim ispatlamak zorunda degilim derdi o bakimdan cokta tin inanmiyor mu keyfi bilir

0|0
    0|0
  • aşık olan insanın özel bir davranış sergilemesi gerekmezki aşık olan zaten doğaçlama davranır içinden geldiği gibi herşey akışıyla güzeldir planlı yapılan her türlü eylem aşkta sorun yaratır.

0|0
    0|0
  • onu sevdiğimi haykırır ve önünde diz çöküp seviyorum senı dıe bağırırım kırmızı güller alır ve güzel bır yerde yemeğe davet ederım

1|0
    0|0
  • çok seviyosam inanmıyosa kulamı keser ona hediye olarak yollardım daha napıymm

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum seni seviyorum valla bak

1|0
    0|0
  • zorlamam kendimi. zamanla ifade ederim muhakkak .

0|0
    0|0
  • gözlerine bakmam yeter bence.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmam. İster inansın ister inanmasın.

0|0
    0|0
  • sana cok aşıgım yemin ederim derim ..daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Çıplak resim atıyorum ben genelde aşıksam :)

0|0
    0|0
    • if you in love ungenerally what do you do :D

• What I mean is that when I*in love with someone , I usually send my naked photos to her. This is the way how I show her my love :) .

• hiç inanmıyosa işim olmaz bu ne ya ben ona naısl inanıcam peki

0|0
    0|0
  • onu gördüğümde parende atmaya başlıyorum

0|0
    0|0
  • bişey yapmam zaten ne yapsam inanmıyor kızlar

0|0
    0|0
  • kapısında köle olurum ayrılmam peşinden bir an bile

0|0
    0|0
  • tesadüflerimi arttırırım karsısına cıkarak

0|0
    0|0
  • Gerçekten aşıksan inandırmak için birşey yapmana gerek yok..o zaten anlar ..

0|0
    0|0
  • Söylerim. Ekstra bir şey yapmam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ona belli ederim asik oldumu soylerim acilirim oda bilir asik oldumu inanmistir kabul ettiyse. eger ona hala inandirmak zorundaysam herseyi yapmama ragmen acilmama ragmen buna degmezdir.

0|0
    0|0
    • aşıksan duygularına yenilmemeli

• Zaten illa ki icinden taşar bu tür şeyler. Yaşamina, hareketlerine, herşeyine yansir bi sekilde, eger hala inanmiyorsa da yanim da ne işi var zaten, durmasin yanim da 5 dakika mumkunse..

1|0
    0|0
  • Bana ne,neye inanırsa inansın!

Aşkta herkes kendinden sorumludur!

0|1
    0|0
  • Hissedersin mutlaka

0|0
    0|0
  • en fazla farkımda olur. ki, aşıksam tabii... neler düşündüğü ya da inanıp inanmamasını umursamam.

1|0
    0|0
  • ondan beklerim hiçbirşey yapmam

0|0
    0|0
    • mantıklı

• hmm fikirlerine saygı duyarım elbette fakat soruyu ben sormuştum

• yok arkadaşım benim cevabıma mantıksız demiş.sana bişey dememiş

Yükleniyor...