Zayiflamanin yolu?

Meraba arkadaslad, ben 4 gun once dogadan besi bir yerde cayini aldim 4 gundur hic tartilmadim yarin sabah tartilicam yinede 4 gunde pek fazla bir sey olacagini sanmiyorum. Eskiden 2 ogun yerdim ozellikle gece ve aksam col yemek tuketirdim simdi sifira indirdim. İnsallah ise yarar.

aranizda bu cayi kullanip olumlu veya olumsuz sonuc alan varmi? Birde cay sabah ac karnina mi yoksa kahvaltidan sonrami icilir?

simdiden tesekkurler:)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece cayla olmaz beslenmeni genel olarak duzeltmelisin ve ac karinla icip kardiyo yaparsan muhtesem yag yakarsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onun yerine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle bişey yiyip içmeden ya da sadece çay içerek kütle kaybedemezsin sadece kilo kaybedersin bu ikisinin arasında baya bir fark var... kütle yağ kütlesi... kaybettiğin kiloların çoğuda sıvı ve kas dokusu yani hafiflemey başlarsın belki ama hem sağlıksız olur hemde çok örneğini gördüğüm gibi tekrar alırsın o kiloları

0|0
    0|0
    • Haklisiniz bacagima kaynar su dokuluncr cayi falan biraktim siimdi verdigin 3 kilonun 2 sini geri aldim tekrar basicam bacagim iyilesince fakat bu sefer olum diyeti yerine saglikli brslenerek denicem

• günde en az 5 öğün ye , en az 1,5 lt su iç hergün spor yap hiç bişey yapmıyosan kendi temponu belirle 45dk 1 saat arası yürü ayda 3,5-5 kg arası verirsin

• Bakınız çay felan bilmem ama kendinize sağlam bir diğer uygularsaniz eğer faydasını göreceksiniz skeerden mesela uzak durum en temel madde

0|0
    0|0
  • Benim sana onerim n beslenme uzmanina git :) Ogun atlama kahvaltiin yap yuruyus yap ac karna degil ama ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...