Platonik aşkınız veya bakıştığınız kişinin evlendiğinizi duyarsanız...

platonik askınızın veya bakıltıgınız kişinin evlendiginizi duyarsanız ne hissederdiniz.düşünsenize siz sırf belki bir gun size kosar gelir diye kimseyle cıkmamıssanız hepsine erkeklerin kardes gozuyle bakmışsanız.ama birden bir haberle evlendiğini duysanız ne hissederdiniz hala seviyorsanz yıllar sonra bile olsa

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynı bu bahsettiğin şeyi 19 kasımda yaşadım... 5 yıldır aşık olduğum kıza teklif etmeye gitmiştim 3 cü kez. 1 ay kadar peşinden gittim eylül ayındaydı doğum günü... neyse evinin kapısının önünde beklerken o iş yerinden geldi ve bari yüzyüze konuşmak istemiyorsa internetden yazmasını söyledim... sağolsun yazdıda ve çoook güzel yazdı :D 2 senedir sözlüymüş... benim yaptığım şey ise dışarı kaçtım nefes almaya ihtiyacım vardı ve alkollüydümde o gece zaten... en yakın tekel bayine gittim ve sokakta bir köşede ağlıyarak sabahladım... Tanrı düşmanımın başına vermesin ama bazı geceler hala kanıyor bu yaram... 2 sevgilim birden var ama bu yaram çook ağır yine aklıma geldi ve yine ağlıyorum.. sağolun soruyu soran kişi :)

2|0
    1|0
    • ya ozur dilerim aglamanızı istemezdim ya cok uzuldum...

• benim kahrolası kaderim , yapılcak bir şey yok.. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş gözüyle baktıysa bir erkek bu değişmez ama farklı baktıysa bir geçmişi yoksa pekte üzülceğini sanmam. Biz erkekler ne gelene niye geldin ne gidene neden gittin pek demeyiz. Kimseninde mutsuz olmasını istemeyiz. Herkese mutluluklar..

0|0
    0|0
  • erkekse önemli değil kızssa iş zor

0|0
    0|0
  • platonik aşklarda normal bir durumdur

bekle bekle evlendiğini duyarsın

başka ne olabilirdiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• platonik olarak aşık olurken ona haber vermedim bu yüzden hayalimde onu bekar kabul edip onunla hayalen evlenirim çünkü nede olsa platonik takılmayı seviyorum ne gerek var dış dünyaya açılmaya

1|0
    0|0
  • platonik aşk ? güldüm

0|0
    1|0
  • aklıma getirme gece gece nasıl uyurum şimdi offf ya ya ewlenirse :(((( yaşamamın hiç bir anlamı kalmazzzzzzzzz

0|0
    0|0
    • evetttttttttttt

• okuyomusun nerde bakıyo okul drshanemi

• okumuyorum aynı mahhaelenz sürekli bakışıyoruz ama bakmıyo havalarına giriyo anlamamk mümkn değil :)

Yükleniyor...