Eski erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı beni teselli ediyor...

eski erkek arkadsımı unutamıordum..bir gün facebookda eski sevgilimin en yakın arkadaşı ile tanışdim.beni teselli ediordu..her gün halimi hatrimi soruşuyor.konuşuyoruk..ondan hoşlanmaya başladım qalıba..kendimi kötü hiiss ediyorum...onu n da ben den hoşlandığını düşünüorum..sizce ne yapmalıyım ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana bişiy söyliym mi aynı durum bende de oldu arkadşmn eski sevglisyle konşmaya başladık faceden ama başta hoşlanma yoktu ve biirbrmzden hoşlandk ama biz çok sağlam temel attık çok şükür maş ve ileriye dönük hareket ettk herşeyi göze aldık çünkü dışardan hakkmzda kötü şeyler söylendi ama biz umursamadk aşk sonuçta şuanda 1 yıl oldu ben onu çok ama çok seviyorm ltfn maş de Allah nazarlardan saklasn bizi :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demiş atalarımız. Bana göre erkek arkadaşından faklı bir huy yapısına sahip biri değil. Onunla çıkman için eminim fırsat kolluyordur. sonunuz şimdiki erkek arkadaşında farklı olmayacak. Bana göre vaz geç. çünkü hani bir laf var yeniden dünyaya gelsem yine seni severdim derler. Yediğim kazık yetmedi gel gene kazık at demektir :,D

1|0
    0|0
  • bence uzak dur seninle oynuyo olabilir eski aşkının en yakın arkadaşı baksana bi düşün dogru kararı ver

1|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşınla devam imkanının yoksa bir başkası ile ne farkı var.

0|1
    0|0
  • Kafana tavayla sağlam vur iki tane anca kendine gelirsin insanlık harbiden ölmüş ya dost dostu gurbette değil artık yanyana düdükler olmuş.

0|0
    0|0
  • frene bas geri dön ve ters istikamete ilerle

0|0
    0|0
  • Gönlün ne diyorsa onu yap.

0|0
    0|0
  • iş buraya kadar gelmiş madem.mutluluklarrrr.sevgili olun...

0|0
    0|0
  • o nasıl eskı sevgılının en yakın arkadasıymıs merak ettim. bu ıste bı yalnızlık var sankı

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor... ama erkekliğe sığmaz

0|0
    0|0
  • sen bişey yapmasansa bugün yarın o sana yapacaktır

0|0
    0|0
  • Kavak yelleri diye bi dizi vardı hatırlıyonmu hacı

o işe dönüyo gençler artık bi arkadaş grubu var 5 erkek 5 kız aynı okuldalar mesela ilk önce a erkeği ile b kızı manita oluyo sonra c erkeği gelip b kızına kayıyor felan grup sexten farkınız yok lan ne hale gelmişsiniz gerizekalılar

erkek erkek diye deliriyo millet gidip yüzlerine karşı motor deyincede kaba aptal salak diye saydırıyolar motorsunuz amk ne denir :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başlık süper olmuş:) Üzüntülerini ve acılarını dindirmek amacıyla yaklaşan her erkeğe inanma Nuri Alço'da teselli ederdi:)

1|0
    0|0
  • Cok yalnis bir durumdasin. İki arkadasin arasini bozarsin. Aman dim.

0|0
    0|0
  • evli değilse kasma kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...