Aile hayatınız nasıl?

aile hayatınız nasıl?anneniz ,babanız ve kardeşlerinizle anlaşabiliyormusunuz?yaşadığınız sorunlarınız nelerdir ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• annemle babamla kız kardeşimle anlaşırım arada sürtüşmeler olsada iyidir ama erkek kardesımle düşman olsak o kadar oluruz :D ama severim yinede kendisini

0|0
    0|0
    • ben ablamla pek anlaşamıyorum .bazen onu anlayamadığımı düşünüyorum .benim gibi değil .hanı derler ya oğlan dayıya ,kız halaya çeker derler .ablam karakter olarak baba tarafı gibi .bencil biraz .yaşı 30 ben 29 .2 kere nişanlandı .olmadı .bana abla olarak yardımcı olurmusunuz .nasıl davranmalıyım .bazen onu kırıyorum istemeden .sonra üzülüyorum .kardeş olarak nasıl davranmalıyım .

• her zaman ablama sahip çıkmışımdır .yıllardır çalışmıyor .annemle ben çalışırız , ablamda evin işlerini yapar .annemin görevini ablam yapıyor .ablamın bütün masraflarını ben karşılıyorum .yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim .

• anladım zor tabii allah yardımcınız olsun

Kızlar Ne Diyor 7

• Her şey var kavga gürültü sevgi bağlılık acaip matrak aileyizdir.

Seviyorum kerataları :D

0|0
    0|0
  • Çok huzurlu bir Aile ortamım var Allah'a şükür.. Annem Benim en yakın Arkadaşım sırdaşım Babam Rahmetli Harika 3 Kardeşe Sahip biriyim...

0|0
    0|0
  • Anlaşamıyoruz. Elimden geleni yapıyorum ama olmuyor. Beni leylekler getirmiş savına nerdeyse inanacağım.

0|0
    0|0
  • Annem ve babam dost gibiyiz. Abimle kedi kopek ://

0|0
    0|0
  • -Tamam sen haklısın anne.

-Ya baba n'oluurr :(

-Allah belanı versin abi :@

0|0
    0|0
  • annem ve kardeşlerimle gayet iyi anlaşırım ama babam hayatta anlaşamam ama yinede babam sonuçta

0|0
    0|0
  • annemeee aşığım kardeşimi seviyorum babamdan nefret ediyorum hep bağır çağır yaa :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...