Merhaba KS ailesi, kış vakti kamp?

Merhaba KS ailesi, romalilar, şimdi benim kışın kamp yapmak gibi saçma sapan bir isteğim var ve aralıkta fauske ye ordan tromso yakınında bir tepede kamp yapmak istiyorum. aranızda tecrübeli abiler ablalar var mı

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayır yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Amatör olarak dağ tırmanışı yapıyorum kardesim. yardimci olabilecegim birsey varsa sorabilirsin elimden geldigince yardimci olurum

0|0
    0|0
    • ilk sorum çadır hakkında hocam, husky felen almak istiyorum 2-3 olanından kar etekleri yok onun olmamasının bir zararı var mı, gaz kartuşları beni ne kadar idare eder yanıma ne kadar almam gerekiyor 80 lt çanta aldım onun dışında daha ekipmanım yok ama aralığa kadar temin edeceğim her ay bir ekipman, çadır, uyku tulumu, trekking pantolonu ve kaz tüyü çeket alacağım sanırm ama ilk soru anapurna uyku tulumu beni ne kadar idare eder

• anapurna diyor herkes fiyat performans olarak en iyisi diye geçiyor, 2 kişilik çadırda zar zor sığmıştım çantayla birlikte o yüzden 2 3 kişik almak istiyorum husky fight veya felen işte bu ikisi arasında kaldım ikiside 5 kg birisinde yemek pişirebilmek için ufak bir açıklık var birisinde de kar etekleri var, maalesef çok arkadaşım yok ve oraya kadar gidecek birisini bulmam daha zor yani büyük ihtimal tek gideceğim yanıma viski ve puro alacağım artık :) dostum benim senin tecrübelerine ihtiyacım var =)

• Yok estağfurullah elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım :) ama şu an uyumam gerekiyor sabahah 5de is bası :) kamp icin paraya para icin de calısmaya ihtiyac var :) Bende baya aradım kendime arkadaş ama benimde pek yok arkadaş cevrem hatta KSde bile sormustum :)) özelden konusabiliriz sen mesaj birak ben yarın dönerim sana simdi uyumam gerekiyor iyi geceler görüşürüz

• selam arkadaşım outdoor sporlarına yakından ilgim vardır sıksıkda kamp yapam biriyim nasıl yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...