15 Kiloyu nasıl verebilirim?

Arkadaşlar hızlı şekilde kilo verdim az yemek yiyerek 1-2 ayda 2 katı kadar kilo aldım 15 kilo fazlam var nasıl bir diyet uyfulayarak kaç ayda verebilirim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle sabahları erken uyanın ve bir büyük bardak suyla güne başlayın sonrasında ise dışarı ya da koşu bandınız varsa bir saat ya da 45 dk tempolu yürüyün kahvaltı da 2 orta boy domates, 2 salatalık ,1 kayısı kıvamında haşlanmış yumurta , 5 zeytin, 1 dilim peynir avuç içi büyüklüğü kadar olsun, 2 ceviz , 3-4 badem, 4- 5 fındık yiyin. doymazsanız salata ve domatesi arttırabilirsiniz yeşil biberde yiyebilirsiniz. Hayatınızdan ekmeği pirinci bulguru makarnayı şekerli gıdaları çıkarmalısınız un tuz şeker ve yağ bu 4 luden uzak durun. Meyve olarak gün kurusu kayısısı, elma, armut, çilek, böğürtlen bunlardan 100 gr geçmeyecek şekilde tüketebilirsiniz kahvaltınızı en geç 09:00 a kadar yapmalısın. Sabah kahvaltınızla ara öğününüz arasında 3-3.5 saat olmalı ara öğünlerde elma ya da armut yanında bir kase yoğurt yiyebilirsiniz kurusu kayısı da yiyebilirsiniz öğle yemeğinde ise tuzsuz haşlanmış tavuk göğüs yanında yoğurt , salata (yağsız, tuzsuz) ama salatayı çeşitli baharatlarla lezzetlendirebilirsiniz ve içecek olarak hiç bir şeyi tercih etmeyin su bile olsa içmeyin çünkü yemek yerken su ya da herhangi bir içecek içersek midede hazımsızlık yapar sindirim zorlaşır. yemeğimizi ya yemeden yarım saat önce içiyoruz suyumuzu çayımızı ya da yemekten en geç 2.5 saat sonra içiyoruz suyumuzu çayımızı vs. oğle yemeğiyle akşam yemeği arası 3- 4 saat olmalı akşam yemeğinde ızgara balık ya da haşlanmış et, ya da buğulama tavuk ya da taze fasulye tuzsuz 1 tatlı kaşığı yağ katıp pişirebilirsin oda zeytinyağı olsun yanımda yağsız tuzsuz salata ve bir kase yoğurt akşam saat 8 den sonra yememeye çalışmalısınız gün içerisinde en az 2litre su içmelisiniz 1 fincan yeşil çay ve günde 30 dk egzersiz 45 45 45 dakika olmak şartıyla 3 kere günde yürümelisiniz tempolu bir şekilde ben boyle beslenerek boyle spor yaparak bir ayda 10 kilo verdim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapmak şartıyla 3.5 - 4 ayda verirsin.

Hamur işi, yağlı yiyecekler, gazlı içecekler, şeker ve şekerli yiyecekler, abur cubur, bunların tamamını kesmelisin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...