Sizin kız arkadaşınız öpüşmeyi bilmese ne düşünürdünüz?

Özellikle erkekler yardım ediin

Arkadaşlar lütfen gülmeyin ama 18 yaşındayım ve hala öpüşmeyi bilmiyorum.erkek arkadaş olayına bu yüzden yaklaşamıyorum ne yapmam lazım? Sizin kız arkadaşınız öpüşmeyi bilmese ne düşünürdünüz

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce kimseyle çıkmamış olmak veya hiç öpüşmemeiş olmak amerikada falan belki hoş karşılanmayabilir veya günübirlik ilişki yasayan erkeklerin pek ilgisini çekmeyebilirsin .. onun dışında pek çok kişi için tek kriter değil tabiki de ama çok değerli bir özellik bence ... ve etrafındaki hemen hemen hiçkimse pro kisser değil zaten..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• öpüşmeyi bilmyorsa

hemen evlenilcek kız temiz

öpüşmeyi biliyorsa

kaşar kız ellenmiş patlak

0|0
    2|0
  • jelatini açılmamış dudak demek öpüşmeyi bilmemek, birini buldugunda o sana seve seve öğretir...

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım öpüşmeyi bilmiyorsa ve kimseyi öpmemişse vay be bu devirdede kendine hakim olmuş iyi aile kızları hala varmış der ve eğer seviyorsam onu hiç bırakmaz çocuklarımın annesi yapardım..

1|1
    0|0
  • panık yok... kımse opusmeyı ogrenmıs bı sekılde dogmadı ve doğmayacak... denemek ve gelıstırmek tabıkı tecrubeyle olacak. opusmenın bı formulu olmadıgı ıcın opusmesını bılmeyen bır kızla sevgılı olan erkege dusen gorev sevgılıyı doya doya opmektır... ogreneceksın ve ogrendıkce seveceksın :)

0|0
    0|0
  • Resim çizmek kadar zordur. Hiç bulaşma. :P

0|0
    0|1
  • evlediğinde kocan öğretsin

1|2
    0|0
  • öpüşmeyi bilmemesi daha güzel

0|1
    0|0
  • Sanırsın biliyorum diye gezenler pro kisser. link

0|1
    0|0
  • bu daha guzel senı ilk öptüğünde utangac halın ılk olmasını bılmesı onu mutlu eder alt dudagını onun dudaklarının arasına bırak arada bır dılını uzat emmesını sagla sende onun dılını yakalamaya calıs

0|0
    0|2
  • marifet değil öpüşmek merak etme

0|0
    0|0
  • Sorun değil ki bu pek fazla.Karşındaki erkek de milyon kere öpüşmüş bir olamaz heralde daha 18 li yaşlarda.Takma bunu kafana.

Kızların sevgili olayına daha mesafeli baktıklarını düşünürdüm.Demek ki sizler de öpüşmek istiyorsunuz iyi bari be:)

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım öpüşmeyi bilmese syrılırım ondan hiç öpüşmeyi bilmeyen birisiyle sevgilimi olunur:) ya sorduğuna bak allah aşkına ne alakası var bilse ne olur bilmese ne olur

0|0
    0|0
  • Ağzını aç yandan yapış dil falan iğrençleş işte arada bir tükür.

0|1
    1|1
  • bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp

0|0
    0|0
  • Ben de bilmiyorum hiç öpüşmedim daha :////7777777

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım öpüşmeyi bilmese tası tarağı toplar bu diyarlardan giderdim

0|0
    0|2
  • büyüde gel olar mı?

0|0
    0|2
  • etüt veriyim ben sana günde 1.5 saat masraflar benden?

0|0
    0|2
  • herkes doğuştan öpüşmeyi bilerek doğmadı ya da vinci nin şifresi değil :D

0|0
    0|0
  • iyide bunu öğrenmek bu kadar zor değil ki :D

0|0
    0|0
    • Ogrenirken rezil olmak var

• cdden dalga geçmiyorum ve yanlş anlama ekle özelden anlatacklarm var kesnlkle yanlş anlama yinede sen bilirsn

• Saniyede 20 dil darbesi atabilmen lazım öpüşebilmek için.

0|0
    0|1
  • opusmenin bi kuralı olmadığı için . rahat olabilirsin

0|0
    0|1
  • ben sevgilime ögretirim öpmeyi alt dudagı dillerin kavuşmasını daha neler neleri

0|0
    0|2
  • pratik yapman lazım

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• opusmeyi kimse annesinin karninda ogrenmiyor bu tecrube ile alakali bisey. sen bilmiyorsan sevgilin olacak kisi sana ogretir. oda birinden ogrendi ope ope. s*kma canini bukadar herseyi yoluna birak kendinden olur kasarsan kendini olmaz bu is. rahat ol kendinden olur bi zaman sonra opusme. herkes herseyi bilseydi dunyaya gelmeden once cahal kimse olmazdi

0|0
    0|0
  • Tecrübeli olmana gerek yok, dişlerini fırçala yeter.

0|0
    0|0
  • Gel ben ogreteyim, erkekler kullanip atarlar

0|1
    0|0
  • bunda sıkılcak ne var bende bılmıydum cok sevdıgım den ogrendım inşallah öğrendıgımle hayatımın sonuna kadar beraber olurum dıye dua edıyrm

0|0
    0|0
  • öğrenilcek öğretilcek bir şey değil bence yaşanılır yaşayınca arkası gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...